YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

liv hospital dogum paketiŞu anda hamileyseniz size ekonomik fiyatı ve avantajlı doğum teminatları ile; Liv Hospital Doğum Paketi ‘ni sunuyoruz. Ankara‘da yaşayan hamile anne adaylarımız için istedikleri anlaşmalı hastanede aylık muayeneler, rutin gebelik tetkikleri ve doğum eylemini özel hastanede fark ücret ödemenize gerek kalmaksızın sunuyoruz. Doğum sigorta paketlerine ödediğiniz tutarın %15 ile %35’i arasında gelir verginiz oranında Devlet Desteği alırsınız. Sağlık sigortası poliçenizi ve ödeme yaptığınızı gösterir makbuzu ilk aydan itibaren iş yerinize vererek Devlet Desteğinden hemen faydalanmaya başlarsınız.

Geride bıraktığımız 8 yılda, Ankara’da doğum süreciniz için hamileyken başvuru kabul ettiğimiz sağlık sigortalarına talep her geçen gün artıyor. Bu da, her yıl sunulan doğum teminatlarının bir önceki yıla göre,  farklılık göstermesine ve paket kapsamlarının genişlemesini gerektiriyor. Bununla birlikte, SGK anlaşmalı özel hastanelerde uygulanan, uygulanması gereken %200 fark ücret tutarları ve hastaya maliyeti her geçen gün artıyor. Daha iyi standartlar vaat eden özel hastanelere gitmek ve bu hastanelerdeki doğum maliyetlerini azaltmak isteyen anne adaylarının doğum sigortalarına ilgi göstermesi hastanelerin de gözünden kaçmıyor olacak ki; Bir süredir sıklıkla karşılaşmaya başladığımız; Özel Hastane Doğum Paket Hizmetleri, hastaneler tarafından doğum sağlık sigortası fiyatlarının da üzerinde satılıyor. Ayrıca hastanelerin sattığı bu paket hizmetler sağlık sigortası özelliği taşımadığı için; Devletin sağlık sigortalarına sağladığı ve yıllık gelir vergisi diliminize göre de; %15’den başlayan ve  %35’i bulan devlet desteğine konu edilemiyor.

Örneğin Ankara’da özel bir hastaneden doğum fiyatı almak istediğinizde artık muayeneler, tahliller ve doğum için tek tek fiyat vermek yerine, size paket fiyatlar teklif ediliyor. Liv Hospital standartlarına benzer bir hastane için yaklaşık 7700TL hastane paket fiyatları konuşulurken; Bu hizmetlerin özel bir hastane ile aranızda yaptığınız bir hizmet anlaşması olduğunu asla unutmayın. Bu anlaşmanın taraflarından biri olarak; Gebelik süresince aynı hastaneye gitmeyi, doğumu orada yapmayı baştan taahhüt etmiş olduğunuzu da unutmayın. Hamilelik gibi mutlu ve heyecanlı bir dönemin bir anda keyifsiz bir hale dönüşmesine yol açacak tüm tedbirleride göz ardı etmeyin. Örneğin; Her hangi bir hastaneden alacağınız doğum hizmetine devam etmeyi peşinen taahhüt ediyor ve ödemesini de yapıyorsanız, aldığınız hizmetlerin içeriğini gösterir belgelerinizi almayı unutmayın. .

Liv Hospital Doğum Paketi Sigortası

Liv Hospital Ankara, hizmet vermeye başladığı günden beri hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan ve sigortalılarımızdan her zaman olumlu geri dönüşler aldığımız, SGK anlaşmalı özel hastanelerimizdendir. Hamile anne adaylarımızdan, hamilelik döneminde de, başvuru kabul ettiğimiz Doğum Sigortası Paketleri’nde ( Liv Hospital Doğum Paketi)  en çok tercih edilen hastanelerdendir.

Özellikle sigorta şirketlerinin Liv Hospital’de hizmet alan sigortalı sayısı oldukça yüksek. Kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere tüm SGK’lı bölümlerde çok tercih edilen hekimler görev yapıyor. Sigorta şirketleri ve hastane arasındaki yapılan anlaşmalarla ve her zaman ivme kazanan iyi ilişkiler sonucunda; Sizlere Liv Hospital Ankara’da muayeneler, rutin gebelik test ve tahlilleriniz ile doğum eyleminizin dahil olduğu doğum sağlık sigortasını neredeyse 5.270TL‘ye vergi avantajı sonrası maliyetle sunabiliyoruz.

Liv Hospital Doğum Paketi , Demir Hayat Sigorta İki Can Hamilelik Sigortası Projemizdeki en geniş anlaşmalı hastane ağını kullanımınıza sunar.

 • Aylık muayenelerinizde SGK anlaşmalı hekimlere sadece 15TL ödersiniz.
 • Muayene beraberinde yapılan SGK kapsamlı test ve tetkikler limitsizdir. (%100 karşılanır)
 • Son haftalarda sıklaşan NST için yine bir sayı ve sınır yoktur.
 • Gebeliğiniz süresince Türkiye genelindeki Anlaşmalı Diyetisyenlerde ücretsiz 2 görüşme ve danışma hakkınız sunulur.
 • Diş ve Göz paketleri ile anlaşmalı kliniklerde kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Hastaneye devam ederken gerekli görmeniz halinde doktor değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. (Üstelik tüm SGK’lı hekimlerde ve ünvan farkı gözetilmeden)
 • Gerekli görmeniz halinde hiçbir kayıp ve kesinti olmaksızın Ankara’da yada diğer illerdeki anlaşmalı diğer özel hastanelerde takibinize kaldığınız yerden aynı şartlarla devam edebilirsiniz
 • Normal Doğum , Epidural Normal Doğum ve Sezaryen Doğumunuz %100 ve limitsiz karşılanır.
 • Oda, refakatçi, doktor ücreti gibi ek harcamalarınız olmaz %100 karşılanır.
 • Bebeğinize doğum anında yapılan ilk işlemler hastanenin SGK anlaşmalı olması nedeni ile, ücretsizdir. Devlet tarafından karşılanır.
 • Bebeğiniz için; Yeni doğan yoğun bakıma ihtiyaç duyulması halinde, yine tüm yoğun bakım harcamaları SGK tarafından %100 karşılanır.
 • Sağlık sigortanız 12 ay boyunca devam ettiğinden, doğumdan sonra da anlaşmalı hastanelerimizde olası bir yatış ve ameliyat durumu için yatarak tedavi teminatınız devam eder.
 • Sağlık Sigortası Güvencesi ile sağlanan tüm haklarınızla birlikte sağlanan en büyük fayda; Devlet Desteğidir. Doğum sağlık sigortanızı vade farksız 9 taksitle öderken, yıl boyunca vergi diliminiz oranında vergi avantajından yararlanır ve ödediğiniz paranın %15’i ile %35’i arasında değişen oranlarda devlet desteğinden yararlanırsınız.

Devlet Desteği ile neredeyse 4980TL‘ye maal olan doğum sağlık sigortanız, Liv Hospital gibi yüksek standartlara sahip SGK anlaşmalı özel bir hastaneden fark ücret ödemeden faydalanmanızı sağlar. SGK kapsamındaki tüm test ve tetkikleri kapsayan sağlık sigortanızda SGK’nın ödemediği hizmetler kapsam dışıdır.

Örneğin, İki Can Doğum Sigortası ile doğuma kadar yararlanabildiğiniz muayene haklarınızı, dilerseniz kadın doğum bölümü dışındaki bir bölüm ve branşta da aynı koşullarda kullanabilirsiniz. Liv Hospital Doğum Paketi hakkında detaylı bilgi almak için Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sigortacılığın dijital ortamda online yapılabildiği günümüzde, doğum paketinizi bir telefonla satın alabilir ve aynı anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketimiz hakkındaki görüş ve yorumlara Google İşletmem uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Dönemsel kampanyalar, sigorta branşlarındaki fiyat ve indirimlerden haberdar olmak için bize ulaşın.

Bebeğinizin doğumundan sonra yeni doğan çocuk sağlık sigortası yaptırmayı unutmayın. Şimdiden çocuk sağlık sigortası koşullarına göz atın.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by