Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum PaketiOp. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi, anlaşmalı kurumumuz;  Liv Hospital Ankara Hastanesi ‘nde geçerlidir. 2018 yılında Liv Hospital’de göreve başlayan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, doktorumuz; Gebelik takibine devam eden anne adaylarımızdan aldığımız geri dönüşlerde, oldukça iyi yorumlara  ve geri bildirimlere sahip. “İlgili, takipçi ve hamileliği yeni başlamış bir anne adayı için iyi bir yol arkadaşı” yorumları, beklentiye karşılık veren ikili ilişkileri ve memnun anne adaylarını işaret ediyor.

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Hamilelikten önce ve hamilelikten sonra alınabilir. Farklı alternatiflerle sunabildiğimiz doğum sigortası paketleri; anne adaylarımızın tercihine göre birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Liv Hospital Ankara Hastanesi, anlaşmalı özel hastanelerimiz arasında en çok tercih edilen kurumlardan biridir. Dikey mimarisi ve şehir merkezindeki konumu gereği, dönem dönem  trafik yoğunluğu kaygısıyla  ve asansörler sebebiyle internet yorumlarından payını alsada.. Neyse ki, kadın hastalıkları bölümü hastanede Tunus caddesi girişinde (-2.kat) ve  bir üst katta. (-1.kat) hizmet veriyor. Anne adaylarımız asansör için beklemiyor. Üstelik geçtiğimiz yıldan beri bölüm bölüm devam eden yenileme çalışmalarıyla, Liv Hospital Ankara Hastanesi yakın zamanda asansörler ve katlar arası erişim sorununun tamamını çözecek görünüyor.

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi (Hamileyken Başvurun )

Doğum Paketlerimize hamileyken yada hemen öncesinde başvuru yapabilirsiniz. Planlanmış bir hamilelik sürecinde bekleme süresi olmadan sunabildiğimiz doğum paketlerimizden bahsederken, bu süreci geride bırakmış ve mutlu haberi alarak artık takibe başlayacak anne adaylarımızı da unutmadık.

Doğum Paketi için; Hamileyken başvuru yapabilir ve harcamalarınızda sağlık sigortası güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Avantajları

 • Hamileyken Başvuru Yapabilirsiniz. Hemen Teklif Alın.
 • Doktorunuzun muayenesi için sadece 15TL ödersiniz.
 • SGK kapsamında hamilelik haftanıza göre yapılması gereken test ve tetkiklerin tamamı limitsiz olarak karşılanır.
 • Normal & Sezaryen Ayrımı olmadan doğum harcamalarınız %100 karşılanır.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri, doktor ve hastane yatış harcamalarınız %100 karşılanır
 • Ek paketlerimizle gebelik süresince beklenmeyen olası yatışlarınız ve harcamalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
 • Sigorta şirketlerimize göre poliçenizde (Epidural Anestezi, Diyetisyen, Psikolojik Danışma Hiz, Diş Paketi ) gibi ek hizmetler yer alır.
 • Liv Hospital Ankara’nın anne adayları için sunduğu atölyeler, eğitim ve etkinliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi dilerseniz, kolaylıkla taksitle de yapabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortası için bize ödeyeceğiniz toplam tutar üzerinden; %15 ile %35 arasında değişen vergi dilimi oranınıza göre, devlet desteğinden yararlanırsınız ve doğum harcamalarınız çok daha ekonomik rakamlara maal olur.
 • İl dışında yada gerektiğinde diğer anlaşmalı kurumlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Gerekçe göstermeden , yasal iptal ve prim iadesi talebi hakkınız süre sınırı olmaksızın her zaman saklıdır.
 • Bebeğinizin doğumundaki ilk işlemler (topuk kanı, koruyucu aşı, y.doğan dr. muayenesi ) SGK tarafından karşılanır. Ücretsizdir.
 • Gerekli olması halinde Yeni doğan yoğun bakım takibi ve süre sınırı olmaksızın yoğun bakım yatış %100 SGK güvencesindedir. Ek bir ücret ödemezsiniz.
 • Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, onun için de Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmak için Siz’e özel fiyatlardan yararlanırsınız.
 • Tüm sorularınız, teklif talebiniz ve fiyat karşılaştırmak için bize (0312) 911 11 39 yada (0850) 346 11 30 numaralı çağrı merkezi hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi (Hamilelikten Hemen Önce )

Hamileyken size sunabildiğimiz doğum paketlerinin içeriklerini her geçen yıl, beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncelliyoruz. Sigorta şirketlerimiz ve anlaşmalı kurumlarımızda birlikte bu konuda birlikte önemli bir mesai harcıyoruz. Hamileyken başvuru yapmanıza olanak sağlayan doğum paketi alternatiflerimiz ve koşullarına ek olarak;

Hamilelik öncesinde bekleme süresi uygulamadığımız sağlık sigortalarımıza başvuru yapmış anne adaylarımıza; Gebelik süresince beklenmeyen yatışların da sağlık sigortası kapsamında olduğu, daha geniş teminatlı doğum sağlık sigortası ürünlerimizi, beklediğinizden daha ekonomik rakamlarla sunabiliyoruz.

Lütfen detaylı bilgi edinmek, teklif almak, aldığınız fiyat ve hastane ücretlerini karşılaştırmak için bize; (0312) 911 11 39 yada (0850) 346 11 30 numaralı çağrı merkezi hatlarımızdan ulaşın. Hemen teklif isteyin. 

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Nezaket Kadıoğlu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by