hamileyimMutlu ve en şaşkın anlarınızdan biridir, hamile olduğunuzu düşünüp bunu araştırdığınız dakikalar. Hamilelik belirtileri nelerdir, hamile miyim? Gebelik testi nasıl yapılır derken… Aldığınız mutlu haberi önce aynada kendinize bir kez daha söyleyin. “Hamileyim.”

İlk testten sonra hamile olduğunuzu ikinci bir kez teyit etmek isteyebilir, hatta bu kez, daha fazla para verip daha kaliteli olduğunu düşündüğünüz bir gebelik testini kullanabilirsiniz. Sonuç aynı ise, ve hamileyim demeye devam ediyorsanız… Şimdiden gözünüz aydın. Öncelikle önümüzdeki kırk haftayı sağlıkla ve keyifle geçirmenizi diliyoruz. Haftalar birbirini hızla kovalayacak olsa da; Doğuma ve bebeğinize hazırlık için aslında hayli zamanınız var. Telaş etmeyin, bu arada bir kan vererek Beta Hcg testiyle de sonucunuzdan emin olmakta fayda var.

“Hamileyim” haberinizi eşinizle, sevdiklerinizle birer birer paylaşmakla başlayın. Arkadaşlarınızdan alacağınız tebrikler ve özel hastane, doktor tavsiyelerini internetten araştırırken elbette kafanız bir miktar karışacak. Bu aşamada kararsız kalmanız, tereddütleriniz oldukça normal ve şimdiden pes etmeyin. Çünkü bir taraftan da belki planlamadığınız harcalar yapacağınız bir dönem başlıyor. İşte tam da burada, sizi gerçekten şaşırtacak bir haberimiz var! Sorunuzun cevabı ise hazır.

Hamileyim Şimdi Doğum Sigortası Yaptırabilir miyim?

Sağlık sigortaları özel hastanelerdeki doğum harcamalarınızı karşılar. Muayene, tahliller ve doğum eyleminiz sağlık sigortası doğum teminatıyla güvence altındayken, siz ek ödemeler yapmaktan kurtulur, istediğiniz özel hastane ve doktorda takibe hemen başlayabilirsiniz.

Üstelik, doğum sigortasını hamileyken de yaptırabilirsiniz. Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra takibinizi yapacak doktora ve doğum yapacağınız özel hastaneye karar vermeden önce hastanelerin doğum ücretleri, bu süreçte ihtiyacınız olan muayene sayıları, yapılacak tahliller ve gebelik takviminiz hakkında detaylı bilgi almak için; Mutlaka sağlık sigortası uzmanlarımızı arayın ve tanışın. Hamile anne adaylarımıza özel çözümler ve fırsatlardan haberdar olun.

Hamilelik sürecinizde diş kontrolü, göz taraması, diyetisyen görüşmeleri hatta doğumdan sonra evde bebek bakımı ve emzirme eğitimi de, hamileyken yapabildiğimiz doğum sigortası ile sizlere sunulur. Doğum Sigortanızı hemen yaptırabilirsiniz. Sağlık sigortası prim ödemelerinizi vade farksız 9 taksitle yapabilir, vergi avantajıyla vergi diliminiz oranında (%15…%35) sağlanan Devlet desteğinden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Soru Sor
Whatsapp
Hamileyim Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by