Özel Sağlık Sigortası bireylerde SGK güvencesi zorunluluğu olmadan, ülke genelindeki çok sayıda özel sağlık kurumundan sağlık hizmeti almayı sağlar. Aynı zamanda oldukça yaygın bir sigorta türüdür. Siz de, beklentinize uygun sağlık sigortasını istediğiniz sağlık sigortası teminatları ile dizayn edebilirsiniz. Sunacağımız alternatif teklifleri karşılaştırabilir ve kullanım alışkanlığınıza göre avantajlı primlerle sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yirmiden fazla sigorta şirketi, sizin için sağlık sigortası üretiyor. Beklenti ve ihtiyaçların sonu olmadığı gibi, sunulan alternatifler neredeyse sadece hayal gücünüzle sınırlı. Artık hamilelikten, çocuk sağlığına, estetikten diş tedavilerine hatta kozmetoloji alanına kadar çok sayıda yenilikçi teminat sunulmaktadır. Özellikle bireysel planlarda artık her bir bireyin ihtiyacı ayrı ayrı dikkate alınarak teminatları hazırlamak mümkün.
Karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyorsanız, öncelikle sağlık sigortası uzmanlarımızla tanışın ve ihtiyaçlarınızı siz anlatın. Beklentinizi tam anlamıyla karşılamak için en iyi teminatlı sağlık sigortasına avantajlı fiyatlarla hemen ulaşın. Dilerseniz şimdi bilgi alın.

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlık sigortalarının en iyisi asla en pahalı olanı değildir. Tercihlerinizi gözden geçirirken ihtiyacınız olmayan ve poliçenizde gereksiz bir maliyet yükü oluşturacak ek teminatları almayabilirsiniz. Size göre kişiselleştirilmiş teminatlarla, hem en doğru sağlık sigortasına sahip olur, hemde sunacağımız avantajlı primleri kolaylıkla ödersiniz. Sağlık sigortası primlerinizi daha çok; Yurt dışı teminatları, hamilelik teminatı, ihtiyacınızdan fazla alınmış ayakta tedavi hakları (Dr. muayene, tahliller vb) etkilemektedir. Bu nedenle sizi doğru yönlendirecek, önerdiği planın beklentinizi karşıladığından emin olacak sağlık sigortası uzmanlarımızla vakit kaybetmeden tanışın.

Özel Sağlık Sigortası Şirketleri

Sağlık sigortasıyla çoğu sigortalımız, öncelikle kendi şirketlerinin sunduğu yan haklardan biriyle, grup sağlık sigortasıyla tanışıyor. Kullanım alışkanlığı bireysel poliçeler üzerinde; Hamilelik planları, yeni doğan bebekler, okul çağındaki çocukların beklenmeyen olası, kaza yaralanma vakalarının verdiği planlama gerekliliği ile artış gösteriyor. Her dönemde farklılaşan beklentiler aslında, özel sağlık sigortalarının uzun vadeli olması ve ara vermeden devamlılık sağlanmasını ön plana çıkartıyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz sağlık sigortası şirketinin doğru seçilmiş olması, takip eden yıllardaki prim artışları, anlaşmalı kurum yaygınlığı ve siz hastanedeyken provizyon verme , işlemlere onay hızları kararınızı mutlaka etkileyecektir. Sağlık sigortası uzmanlarımızdan destek alarak karar verirken yalnız olmayacaksınız. Marka sigorta şirketlerinin ürünleriyle birlikte, piyasaya yeni ürünler sunan, genç ve dinamik sigorta şirketlerini de göz ardı etmemelisiniz.

Özel Sağlık Sigortası Teklifi

En iyi teminatlarla en avantajlı sağlık sigortasını yine en ekonomik primlerle alabileceksiniz. Bunun için sizi dinleyecek, beklentilerinizi yorumlayacak, alternatif şirketlerin tekliflerini değerlendirmenize sunacak ve kararınıza göre hareket edecek güçlü bir ekiple çalışıyoruz. Dilerseniz şimdi hemen teklif alın.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by