Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren, beklenti ve ihtiyaçlarınıza hassasiyetle cevap aldığımız. Beklenmeyen durumlarda kötü sürprizler yaşamadığımız, en güvenilir sigorta şirketlerini temsil ediyoruz.

Bütün Sigorta Şirketleri Hazine Müsteşarlığı ‘na bağlı olarak, ilgili yönetmelikle belirlenmiş standartlarda hizmet sunmak taahhüdündedir. Şirketler; Uzmanlık alanları, portföy büyüklükleri ve yıllık hedefleri doğrultusunda farklı sigorta branşlarında daha fazla öne çıkabilir. Web sitemizde Türkiye Sigorta Birliği’ne üye şirketlerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Küçük bir inceleme yaptığınızda bazı sigorta şirketlerinin isimleri size çok tanıdık gelebilir. Bireysel müşterilerin yakından takip ettiği oto kaza branşında (Trafik ve Kasko) öne çıkan sigorta firmaları kadar… Yeni sigorta şirketleriyle beraber birçok yabancı sigorta şirketi de dikkatinizi çekecektir.

Hangi Sigorta Şirketleri Daha İyi?

Sigorta şirketlerinin Uzmanlık alanları, portföy büyüklükleri ve yıllık hedefleri farklılık gösterir. Bu doğrultuda, farklı sigorta branşlarında sıralamalar değişiklik gösterir. Müşteri odaklı bir işte hizmet sunan şirketler arasında, müşteri memnuniyeti en üst seviyede olan ve bu konuda hassasiyet gösteren şirketler bu sorunun doğru cevabına işaret eder.

Soru Sor
Whatsapp
Sigorta Şirketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by