Generali Sigorta Hakkında

1831 yılında İtalya’nın Trieste kentinde kurulan Generali, Türkiye’nin de ilk sigorta firması olma özelliğini taşıyor. 1863’te İstanbul’da ilk acentesini açarak sigortacılık faaliyetlerine başlayan Generali, 1989 yılında Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak yerelleşme yolunda dev bir adım attı.
Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firması arasında bulunan Generali, Türkiye’de 700’ün üzerinde acentesiyle Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlamaktadır.
Generali Sigorta, uygun sigorta teklifleriyle kaliteli hizmet vermesinin yanında geniş sigorta ürünleriyle de sektörde liderliğe oynamaktadır. Çalışanlarına verdiği değerle müşterilerine en güvenli hizmeti vermeyi kendisine ödev edinen Generali Sigorta Türkiye’deki hizmet ağını günden güne genişletmeyi hedeflemektedir.

generali logo 1

0850 555 55 55

https://www.generali.com.tr/

Adres: Barbaros Plaza Emirhan Cad. No:113 Kat:12-13-14 Dikilitaş-Beşiktaş

Sigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre değişmek üzere, aracınızı GENERALI SİGORTA ile anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları yine sigorta şirketiniz Generali Sigorta tarafından ödenir.
Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir.

Anlaşmalı Araç Servislerine Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

generali logo 1

0850 555 55 55

https://www.generali.com.tr/

Adres: Barbaros Plaza Emirhan Cad. No:113 Kat:12-13-14 Dikilitaş-Beşiktaş

Soru Sor
Whatsapp
Generali Sigorta Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by