Bereket Sigorta Hakkında

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta, kuruluş amacına uygun olarak Türkiye’de elementer sigortacılığın ulaşmadığı mütedeyyin kesim başta olmak üzere sigortacılığın tabana yayılmasına öncülük etmiştir. Bereket Sigorta 13.01.2017 tarihinde imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri‘ ne devredilmiştir. Kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, DASK ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Bereket Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur. Yurt geneline dağılmış 5 bölge müdürlüğü, 2 bölge temsilciliği ve 623 acentesi ile Bereket Sigorta temel sigortacılık ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır.

bereket sigorta logo 1

0850 250 99 99

https://www.axasigorta.com.tr/

Adres: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul, TÜRKİYE

Sigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre değişmek üzere, aracınızı BEREKET SİGORTA ile anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları yine sigorta şirketiniz Bereket Sigorta tarafından ödenir.
Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir.

Anlaşmalı Araç Servislerine Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

bereket sigorta logo 1

0850 250 99 99

https://www.axasigorta.com.tr/

Adres: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul, TÜRKİYE

Soru Sor
Whatsapp
Bereket Sigorta Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by