Anlaşmalı Hastaneler ve özel sağlık kurumlarımızda görev yapan doktorlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın özel hastaneden sağlık hizmeti almak için hemen Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Tercih ettiğiniz hastanelerin SGK ile anlaşmalarının olup olmadığına göre; Özel Sağlık Sigortası yada Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.

Farklı sigorta şirketlerinin anlaşmalı kurumları olarak ülke genelinde bir çok ilde hizmet sunan; Medicana , Medical Park gibi grup hastanelerle birlikte, bölgesel olarak başarısı ve etkinliği öne çıkmış binden fazla özel hastanede sağlık sigortanızdan yararlanabilirsiniz. Poliçenizin teminat yapısı ve tipine göre değişiklik gösteren bu hastanelerin ortak yanı; SGK anlaşmalı kurumlarda Tamamlayıcı kullanıyorsanız, sadece 15TL ödeyerek yüksek maliyetli sağlık harcamalarınıza fark yada, ek ücret ödemezsiniz.

Özel Sağlık poliçelerinde, SGK anlaşması olsun yada olmasın özel hastanelerden yararlanırsınız. Sağlık sigortanızı sadece yatarak yada yatarak+ayakta tedavi teminatlarıyla satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki anlaşmalı hastaneler ve detaylı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by