liv hospital logo

Liv Hospital Ankara , şehirdeki merkezi konumu, kamu kurumlarına yakınlığı ve  SGK anlaşmalı bölümleriyle en çok tercih edilen SGK anlaşmalı özel hastaneler arasındadır. Yüksek hizmet standartları sebebiyle; Sunulan sağlık hizmetlerinin hastalara olan maliyeti, diğer SGK anlaşması olan hastanelere kıyasla daha yüksektir. Fakat; Tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi sigortalılarımız sadece 15TL ödeyerek muayene olabiliyor ve yapılması gereken tahlil ve tetkiklere fark ücret ödemiyor. Liv’de geçerli sağlık sigortaları ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen Ankara Ofisimize ulaşabilirsiniz.

Çalışan, emekli tüm SGK mensuplarına fark ücretiyle  sağlık hizmeti sunan Liv Hospital Ankara’da ; Özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası ile hiç bir fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tamamlayıcı sigorta ile, Muayeneleriniz, muayene beraberinde yapılması gereken tahlilleriniz, ileri tanı ve teşhis yöntemlerinde hiç bir fark ücret ödemeden hizmet almak için; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında hemen bilgi almanızı öneriyoruz.

Liv Hospital Ankara  Hamilelik – Doğum Sigorta Paketi

Hamilelik planlayan ve Liv Hospital Ankara ‘da doğum yapmak isteyen anne adaylarına; Liv’de geçerli  bir çok sağlık sigortası alternatifi sunabiliyoruz. Yakın zamanda başlayacak hamilelik süreciniz için 1ay, 3ay, 6ay, 12ay, 18ay gibi farklı bekleme süreleriyle avantajlı doğum sigortası teminatları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Gebelik için beklemek istemeyen anne adaylarımıza ise,

Doğum sigortası paketi, gebelik süresince muayenelerinizi, tahlillerinizi, doğum ve anestezi harcamalarınızı karşılar. Ayrıca doktor ücreti, oda ücreti, refakatçi gibi diğer harcamalarınızı da %100 karşılar. Devletin vergi avantajı desteğinden yararlanarak; Sağlık sigortasına ödeyeceğiniz paranın asgari %15 ve en fazla %35’i kadarını, maaşınıza ek olarak yansımış olarak görebilirsiniz. Böylece doğum maliyetinizi vergi diliminiz oranında, daha ekonomik ve avantajlı hale getirmiş olursunuz. Doğum sigortası paketleri hakkında bilgi almak için; Ankara ofisimize ve sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşın. 

Liv Hospital Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü 

Liv Hospital Ankara Hastanesi,  çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünde, konusunda uzman hekimler sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Liv’de özel sağlık sigortası ile hizmet alabileceğiniz gibi; Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek çocuklarınızı muayene ettirebilirsiniz. Tahlil ve tetkikler tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında limitsiz olarak yapılır ve sağlık sigortanız özel şartları doğrultusunda tamamı karşılanır. Yeni doğan bebeğiniz ve çocuklarınız için sağlık sigortası hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğim için randevu almak istiyorum.

Bebeğiniz için Liv Hospital Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünden randevu almak için; Hastaneyi hemen (0312) 666 40 00 Numaralı telefonla arayabilirsiniz.

Çocuk Bölümüne Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gidiyorum. Ne kadar öderim?

Liv’de anlaşması olan bir Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi ile,  muayene için sadece (SGK katılımı)  15TL ödenir. SGK kapsamındaki tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemleri için de ayrıca ek ücret ödemezsiniz.

Liv Hospital’de Doktor Çocuğumun Hastanede Yatması Gerektiğini Söyledi. Ücretler ne kadar?

Hastanede söz konusu yatış yada ameliyat gerektiren rahatsızlık, sigortanız yapıldıktan sonra başlamış yada  bu tarihten sonra ilk defa ortaya çıkmışsa;  Muayene ve tahlillerde hastaneye fark ücret ödemeyeceğiniz gibi, SGK kapsamındaki  yatış ve ameliyat giderlerinizde de fark ücret ödemezsiniz. Sağlık harcamalarınızı  tamamlayıcı sigortası, limitsiz ve %100 olmak üzere karşılar. Ankara ofisimize (0312) 911 11 39‘dan ulaşarak hemen detaylı bilgi alabilirsiniz.

Liv Hospital Ankara’da Ameliyat Ücreti Ne Kadar?

Tamamlayıcı sigortanız varsa, SGK anlaşmalı branşlar ve tamamlayıcı sigorta kapsamında olan sağlık harcamalarınızda, yatış ve ameliyat giderleriniz için; Ücret ödemezsiniz. Sağlık sigortaları daha önce var olan, geçmişten gelen rahatsızlıkları karşılamayacağı için; Henüz sağlıklı bireylerken mutlaka tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalısınız. Böylece ileride olası bir rahatsızlığınızda, Liv Hospital Ankara’da sağlık harcamalarınız için para ödemeniz gerekmez.

Sadece yatarak tedavi giderlerinizin karşılanması için seçebileceğiniz sağlık sigortaları yıllık primleri yaşa göre 250-300TL aralığındadır. Dilerseniz yatış teminatı olan sağlık sigortanıza ayakta tedavi teminatı ekleyebilirsiniz. Muayeneler, tahlil ve tetkiklerinizi de, sağlık sigortanıza dahil edebilirsiniz. Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşmak için tıklayın.

Liv Hospital Doktorlarına Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

En Uygun Fiyatlarla Teklif Almak İçin Şimdi Tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by