medicana logo

Medicana Ankara Hastanesi; Eskişehir Yolu Üzerinde, Söğütözü semtinde 2008 yılında kurulmuş olan ve 20.000 m2 kapalı alanda  hizmet veren özel bir hastanedir. (SGK) Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalı özel hastaneler arasında en çok tercih edilen özel hastaneler arasındadır.

Çalışan, emekli tüm SGK mensuplarının fark ücret ödeyerek sağlık hizmeti alabildiği hastaneden, Siz; Özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortasıyla da hizmet alabilirsiniz. Medicana Ankara Hastanesi, hizmet verdiğimiz tüm sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır. Muayene, tahlilleriniz, ileri tanı ve tetkiklerinizde fark ücret ödemeden hizmet almak için; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Medicana Ankara Hastanesi Hamilelik ve Doğum

Hamilelik planlayan ve Medicana Ankara ‘da doğum yapmak isteyen anne adayları için bir çok sağlık sigortası alternatifi sunabiliyoruz. Gelecek dönemde başlayacak hamilelik süreciniz için 1,3,6,12,18 ay gibi bekleme süreleriyle avantajlı doğum sigortası teminatları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Gebelik için bekleme istemeyen anne adaylarımıza ise,

Doğum sigortası paketi, gebelik süresince muayenelerinizi, tahlillerinizi, doğum ve anestezi harcamalarınızı karşılar. Ayrıca doktor ücreti, oda ücreti, refakatçi gibi diğer harcamalarınızı da karşılar. Devletin vergi avantajı desteğinden yararlanarak; Sağlık sigortasına ödeyeceğiniz paranın asgari %15 ve en fazla %35’i kadar tutarını, maaşınıza yansımış olarak görebilirsiniz. Böylece doğum maliyetinizi aynı oranda daha ekonomik ve avantajlı hale getirmiş olursunuz. Doğum sigortası paketleri hakkında bilgi almak için; Ankara ofisimize ve sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşın. 

Medicana Ankara Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümü 

Medicana International Ankara Hastanesi,  çocuk sağlığı konusunda da  sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortası veya SGK anlaşmalı hekimlerde, tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek muayene olabilirsiniz. Tahlil ve tetkikler tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında limitsiz olarak yapılır ve sağlık sigortanız özel şartları doğrultusunda tamamı karşılanır. Yeni doğan bebeğiniz ve çocuklarınız için sağlık sigortası hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğim için randevu almak istiyorum.

Bebeğiniz için Medicana Hastanesi Çocuk bölümünden randevu almak için; Hastaneyi hemen arayabilirsiniz.

Çocuk Bölümüne Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gidiyorum. Ne kadar öderim?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile Medicana Ankara Hastanesi’nde muayene için sadece SGK katılımı olan 15TL ödenir. SGK kapsamındaki tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemleri için de ek ücret ödemezsiniz.

Medicana’da Doktorum Yatış Yapılması Gerektiğini Söyledi. Ücretler ne kadar ?

Hastanede yatış yada ameliyat gerektiren rahatsızlık, sigortanız yapıldıktan sonra başlamış yada ilk defa ortaya çıkmışsa;  Muayene ve tahlillere ücret ödemediğiniz gibi, SGK kapsamındaki hizmetlerde yatış ve ameliyat giderleriniz de ücret ödemezsiniz. Limitsiz ve %100 olmak üzere tamamlayıcı sigorta ile karşılanır.

Medicana Ankara Hastanesi Ameliyat Ücreti Ne Kadar?

Tamamlayıcı sigortanız varsa, SGK anlaşmalı branşlar ve sigorta kapsamında olan sağlık harcamalarınızda, yatış ve ameliyat giderleriniz için; Ücret ödemezsiniz. Sağlık sigortaları daha önce var olan, geçmişten gelen rahatsızlıkları karşılamayacağı için; Henüz sağlıklı bireylerken mutlaka tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalısınız. Böylece ileride olası bir rahatsızlığınızda, Medicana Ankara Hastanesi’ndeki sağlık harcamalarınız için para ödemeniz gerekmez. Sadece yatarak tedavi giderlerinizin karşılanması için seçebileceğiniz sağlık sigortaları yıllık 250-300TL aralığındadır. Dilerseniz yatış teminatı olan sağlık sigortanıza ayakta tedavi teminatı ekleyebilirsiniz. Muayeneler, tahlil ve tetkikleri de sağlık sigortanıza dahil edebilirsiniz. Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşmak için tıklayın.

Medicana Hastanesi Doktorlarına Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

En Uygun Fiyatlarla Teklif Almak İçin Şimdi Tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by