medical park logo

Medical Park Hastanesi; Ankara’nın batı yakasında yer alan SGK anlaşmasına sahip en büyük özel hastanedir. Yenimahalle ve Etimesgut ilçeleri kadar çevre ilçelerden de gelen önemli bir hasta potansiyeline sahiptir.

Çalışan, emekli tüm SGK mensuplarına fark ücretlerle  sağlık hizmeti sunan MedicalPark Hastanesi’nden Siz; Özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası ile hiç bir fark ödemeden hizmet alabilirsiniz. Medical Park Hastanesi Ankara, hizmet verdiğimiz tüm sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır.

Muayeneleriniz, yapılması gereken tahlilleriniz, ileri tanı ve teşhis yöntemlerinde hiç bir fark ücret ödemeden hizmet almak için; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında hemen bilgi almanızı öneriyoruz.

Medical Park Hastanesi Ankara – Hamilelik ve Doğum

Hamilelik planlayan ve Medical Park Ankara ‘da doğum yapmak isteyen anne adayları Medical Park’ta geçerli  bir çok sağlık sigortası alternatifi sunabiliyoruz. Yakın zamanda başlayacak hamilelik süreciniz için 1ay, 3ay, 6ay, 12ay, 18ay gibi farklı bekleme süreleriyle avantajlı doğum sigortası teminatları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Gebelik için beklemek istemeyen anne adaylarımıza ise,

Doğum sigortası paketi, gebelik süresince muayenelerinizi, tahlillerinizi, doğum ve anestezi harcamalarınızı karşılar. Ayrıca doktor ücreti, oda ücreti, refakatçi gibi diğer harcamalarınızı da %100 karşılar. Devletin vergi avantajı desteğinden yararlanarak; Sağlık sigortasına ödeyeceğiniz paranın asgari %15 ve en fazla %35’i kadarını, maaşınıza ek olarak yansımış olarak görebilirsiniz. Böylece doğum maliyetinizi vergi diliminiz oranında, daha ekonomik ve avantajlı hale getirmiş olursunuz. Doğum sigortası paketleri hakkında bilgi almak için; Ankara ofisimize ve sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşın. 

 

Medical Park Hastanesi Ankara – Çocuk Hastalıkları Bölümü 

Medical Park Ankara Hastanesi,  çocuk sağlığı bölümünde konusunda uzman hekimlerle sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortası ile hizmet alabileceğiniz gibi;  Tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek çocuklarınızı muayene ettirebilirsiniz. Tahlil ve tetkikler tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında limitsiz olarak yapılır ve sağlık sigortanız özel şartları doğrultusunda tamamı karşılanır. Yeni doğan bebeğiniz ve çocuklarınız için sağlık sigortası hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğim için randevu almak istiyorum.

Bebeğiniz için Medical Park Hastanesi Çocuk bölümünden randevu almak için; Hastaneyi hemen arayabilirsiniz.

Çocuk Bölümüne Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gidiyorum. Ne kadar öderim?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile Medical Park Ankara Hastanesi’nde muayene için sadece (SGK katılımı)  15TL ödenir. SGK kapsamındaki tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemleri için de ayrıca ek ücret ödemezsiniz.

Medical Park’ta Doktor Çocuğumun Hastanede Yatması Gerektiğini Söyledi. Ücretler ne kadar?

Hastanede yatış yada ameliyat gerektiren rahatsızlık, sigortanız yapıldıktan sonra başlamış yada ilk defa ortaya çıkmışsa;  Muayene ve tahlillere hastaneye fark ücret ödemediğiniz gibi, SGK kapsamındaki  yatış ve ameliyat giderlerinizde de fark ücret ödemezsiniz. Sağlık harcamalarınızı  tamamlayıcı sigortası, limitsiz ve %100 olmak üzere karşılar.

Medical Park Ankara Hastanesi Ameliyat Ücreti Ne Kadar?

Tamamlayıcı sigortanız varsa, SGK anlaşmalı branşlar ve tamamlayıcı sigorta kapsamında olan sağlık harcamalarınızda, yatış ve ameliyat giderleriniz için; Ücret ödemezsiniz. Sağlık sigortaları daha önce var olan, geçmişten gelen rahatsızlıkları karşılamayacağı için; Henüz sağlıklı bireylerken mutlaka tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalısınız. Böylece ileride olası bir rahatsızlığınızda, Medical Park Ankara Hastanesi’ndeki sağlık harcamalarınız için para ödemeniz gerekmez.

Sadece yatarak tedavi giderlerinizin karşılanması için seçebileceğiniz sağlık sigortaları yıllık primleri yaşa göre 250-300TL aralığındadır. Dilerseniz yatış teminatı olan sağlık sigortanıza ayakta tedavi teminatı ekleyebilirsiniz. Muayeneler, tahlil ve tetkiklerinizi de, sağlık sigortanıza dahil edebilirsiniz. Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sağlık sigortası uzmanlarımıza hemen ulaşmak için tıklayın.

Medical Park Hastanesi Doktorlarına Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

En Uygun Fiyatlarla Teklif Almak İçin Şimdi Tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by