Orient Sigorta Hakkında

Orient, Al-Futtaim grubu bünyesinde, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki faaliyetlerine, 1982 yılında başlamıştır. Genel Merkezi Dubai’de bulunan Orient 400’e yakın çalışanı ve Bur Dubai, Deira, Dubai Health Care City, Sheikh Zayed Road, Jebel Ali, Abu Dhabi, Al Ain, Mussafah, Sharjah, Ras Al Khaimah ve Muscat ( Umman Sultanlığı)’ daki bölge müdürlükleri ile geniş yelpazede müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Orient, 2012 yılının sonlarında Türkiye’de kurulum faaliyetlerine başlamıştır. Orient, derecelendirme kuruluşlarınca Orta Doğu bölgesinin «A» notu ile değerlendirilen tek şirketi olup, bölgesel sektör basını «Mena Insurance Review» Orient’i Orta Doğu bölgesinin en iyi sigorta şirketi ödülüne layık görülmektedir…

orient sigorta logo 1

0850 202 35 15

http://www.orientsigorta.com.tr/

Adres: Değirmen sokak, No:18 Nida Kule Kat:4 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul

Sigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre değişmek üzere, aracınızı ORIENT SİGORTA ile anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları yine sigorta şirketiniz ORIENT Sigorta tarafından ödenir.Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir.

Anlaşmalı Araç Servislerine Göz Atmak İçin Şimdi Tıklayın.

orient sigorta logo 1

0850 202 35 15

http://www.orientsigorta.com.tr/

Adres: Değirmen sokak, No:18 Nida Kule Kat:4 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul

Soru Sor
Whatsapp
Orient Sigorta Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by