Dr. Başak Güler Doğum PaketiDr. Başak Güler Doğum Paketi , Liv Hospital Ankara’da uyguladığımız kapsamlı bir gebelik doğum paketidir. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk anlarda, araştırmaya başladığınız hastane ve doktor sürecinde bu heyecana bizi de ortak etmenizden, çok mutluyuz. Henüz her şey çok yeniyken, belki daha aile büyükleriyle mutlu haberi paylaşmamışken…. Hem size avantajlar yaratan çözümler sunmaktan, hem de haberi ilk alanlardan biri olmaktan duyduğumuz keyif ve bir o kadarda sorumluluğumuzla.. Doğumunuza kadar yanınızla olacak en iyi arkadaşlarınızla birlikte biz de yanınızdayız. ( Dr. Başak Güler Doğum Paketi  )

2012 yılından bugüne anlaşmalı hastanelerimizde yedibinden fazla annemiz bebeğine kavuştu ve bunu bizler sağlık sigortaları ile oldukça avantajlı hale getirirken, değerli hekimlerimize sizlere verdikleri değer ve her anınızda yanınızda oldukları için çok şey borçluyuz.  İşte bu hekimlerden biri de; Yrd. Doç. Dr. Başak Güler.

Bugün (2019/Mart)  Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapan değerli doktorumuz, çok sayıda anne adayımızdan inanılmaz  keyifli geri dönüşler almamızı sağlayacak kadar insan ilişkilerinde başarılı. Mesleki olarak hekimlerimizi ve başarılarını asla göz ardı etmediğimiz bu makalelerde, anne adaylarımız kadar bizlerde, onlara sonsuz bir güvenle bağlıyız. Bunun üzerine bir de, mutlu tabloların her gün sayısı artınca, işimize bizlerde dört elle sarılıyoruz. ( Dr. Başak Güler Doğum Paketi  )

Dr. Başak Güler Doğum Paketi Hamileyken Yapılabilir ve Gebelik Dönemindeki Harcamalarınızı Karşılar. (Dr. Başak Güler Doğum Paketi)

Dr. Başak Güler Doğum Paketi Avantajları Nelerdir?

  • Anne adaylarımız, hamileyken de başvuru yapabilir.
  • Bir çok Özel Hastanede olduğu gibi anlaşmalı özel hastanemiz Liv Hospital Ankara’da da geçerlidir.
  • SGK kapsamında doktorumuzun muayeneleri için sadece 15TL Sgk katılımı ödersiniz.
  • Takibinizde haftalara göre, gerekli gördüğü sgk kapsamlı test ve tetkikler limitsiz ve %100 karşılanır.
  • Normal Doğum & Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın, doğum paketiniz doğumu %100 karşılar
  • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ve hastane yatış giderleriniz %100 karşılanır.
  • Sigorta şirketlerimizin ürünlerine göre ek hizmet paketleri sunulur (Epidural Anestezi Pk., Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık vb)
  • Taksitle de kolaylıkla ödenebilir.
  • Doğum Sağlık Sigortası Vergi avantajıyla desteklenir. Böylece bize yapacağınız ödemenin %15’İ ile %35’i arasında değişen oranlarda bir avantaj sağlar ve paranızı geri alırsınız.
  • Gerekli durumlarda değişiklikler yapabilir hatta sebep göstermeksizin iptal- prim iadesi  hakkınızı, her zaman korursunuz.

Dr. Başak Güler Doğum Paketi Güncel Fiyatları Hakkında bilgi almak için hemen (0312) 911 11 39’dan bizi arayabilirsiniz.

Ek paketlerimizle, hamilelik süresince beklenmeyen yatış giderleriniz için güvence altında olabilirsiniz.

Bebeğiniz için doğumla birlikte bir çocuk sağlık sigortası yaptırabilir ve onunda muayeneleri için sadece 15TL ödeyerek takibe başlayabilirsiniz. Çocuk sağlık sigortası hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Bizi ofislerimizde ziyaret edebilir, yada sizi ziyaret etmemiz için sağlık sigortası uzmanlarımızı davet edebilirsiniz. Fırsatları kaçırmayın. Sağlıkla kalın. (Dr. Başak Güler Doğum Paketi)

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Dr. Başak Güler Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by