Medisis Hastanesi Doğum PaketiMedisis Hastanesi Doğum Paketi , Keçiören’in kalbinde hizmet veren en büyük özel hastanemizde anne adaylarımızla buluşmaya başladı. Merkezi konumu ile, yakın çevredeki çok sayıda semt ve ilçeden gelen anne adaylarımıza hizmet veren Medisis Hastanesi kısa sürede, bölgenin en etkili ve beğenilen özel hastanesi olmaya aday.

Hastanenin açılışı için hazırlıkların hızla devam ettiği eylül- ekim aylarından beri çok sayıda telefon ve talep aldık. SGK anlaşmalarının yapılarak resmi açılışları ardından, her gün artan hasta sayısı, hasta memnuniyetinin en önemli göstergelerindendir.

Alanlarında isimlerinden söz ettiren çok sayıda doktorun, hasta kabulü için Medisis Hastanesi’ni tercih etmesi ve göreve Medisis çatısı altında devam etmeleri ise, mesleki ve akademik açıdan hekimlerimizin kuruma duydukları güveni gösteriyor.

Medisis Hastanesi Çocuk Bölümünde Muayene ve Tetkiklere Sadece 15TL Ödeyin

Medisis Hastanesi, SGK anlaşması ile hizmet vermeye başladıktan hemen sonra sigorta şirketleri ile de anlaşmalarını sağladı. Bu sayede, hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi ile size sunacağımız avantajlı fiyatlarla hemen çocuklarınıza tamalayıcı sigorta yaptırın. Medisis Hastanesi’nde çocuk doktoru muayenesi için sadece 15TL ödeyin. Üstelik; SGK kapsamında doktorunuzun gerekli gördüğü tahlil ve tetkiklerin tamamını, tamamlayıcı sigorta karşılar.

 • Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortaları 513TL gibi yıllık primlerden başlayan alternatifler sunar
 • Yıl içinde ihtiyaçlarınıza göre; 6-8-9-10 muayene sayısı gibi alternatifler sunar
 • Taksitle kolaylıkla ödenirken, sağlık sigortaları vergi avantajı ile %15’den %35’e kadar devlet desteği sağlar.
 • Sadece muayene ve tahlillerle sınırlı kalmaz, yatış ve ameliyat giderlerinizi de %100 karşılar.

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi için bizi hemen 0312 911 11 39 ‘dan arayabilirsiniz.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi (Hamilelikten Hemen Önce)

Medisis Hastanesi Doğum Paketi , kendiniz için yaptıracağınız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası + Bekleme Süresiz Doğum Teminatından oluşur. Böylece 1 yıl boyunca tamamlayıcı sigorta avantajlarından yararlanırken, aynı zamanda hamilelik döneminizde sizi bekleyen harcamalar için yine tamamlayıcı sağlık sigortanızdan yararlanabilirsiniz.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi;

 • Gebelik Döneminde Muayeneleri (Sadece 15TL ödenir)
 • SGK kapsamındaki tüm rutin gebelik test ve tetkikleri,
 • Normal yada Sezaryen ayrımı olmaksızın doğumunuzu
 • Tek Kişilik Özel Oda, refakatçi, doktor ve hastane yatış masraflarınızı karşılar.
 • Taksitle kolaylıkla ödenir.
 • Doğum Sağlık Sigortası Vergi Avantajı ile; Bize ödeyeceğiniz tutarın %15’i ile %35’i arasında değişen oranlarda devlet desteği alırsınız. Doğumunuzu çok daha ucuza maal edersiniz.
 • Gebelik Döneminizde, doğuma kadar beklenmeyen hastane yatışlarınızda sınır olmaksızın %100 karşılanır.

Medisis Hastanesi Doğum Paketi (Hamileyken Başvurun)

Medisis Hastanesi Doğum Paketi için, birçok alternatifimiz sizin için hazır. Hamilelik öncesinde başvuru yapabileceğiniz doğum paketleri gibi, hamileliğiniz başladıktan sonra da yararlanabileceğiniz çok avantajlı alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi hemen (0312) 911 11 39 ‘dan arayabilir yada sizi aramamız için;  Bilgilerinizi iletişim formu ile bize gönderebilirsiniz.

Doğum Paketi Fiyatları için bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası İndirimli Fiyatlarını Hemen Öğrenin

Sağlıkla kalın.

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Medisis Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by