Hastane doğum fiyatları 2019 yılında artan medikal enflasyon ve ülkenin içinde bulunduğu olumsuz ekonomik dönem sebebiyle oldukça arttı. Ankara’da farklı ilçelerde, çevre semtlerde beğeninizi kazanacak ve tercih edebileceğiniz çok sayıda özel hastane bulunmaktadır. Bu hastanelerde görev yapan kadın doğum uzmanları anne adaylarının yakından tanıdığı ve sosyal medyada oldukça aktif paylaşımlarda bulunan doktorlardır. Hastane doğum fiyatları,  doğum yapmak için tercih edeceğiniz hastanedeki sunulan hizmetler, hastane standartları ve artan talep ile oluşan bir fiyat/ değer dengesine sahiptir. Dolayısıyla bundan sadece birkaç yıl önce çok ekonomik olduğunu düşündüğümüz bir özel hastane, bugün alacağınız fiyatlarla sizi şaşırtabilir.

Hastanelere Göre Hastane Doğum Fiyatları

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın Ankara’da doğum yapmak için en çok tercih ettiği hastaneler arasında;

Liv Hospital Ankara,  Medicana Ankara , Medical Park Ankara,  Koru Hastanesi, Akay Hastanesi ve Ortadoğu Hastanesi, SGK anlaşmalı hastaneler arasında sayılabilir.

Özel sağlık sigortası kullanan sigortalılarımızın, doğum için SGK anlaşması olmayan hastanelerden sırasıyla;  Memorial,  Güven Hastanesi, TOBB ETÜ ve Bayındır Hastanesi’ni  tercih ettiğini de söyleyebiliriz. Son beş altı yıldır bir alışkanlık kazanan paket hizmetlerin fiyatlarına gelince,

SGK anlaşmalı hastanelerde, muayeneler, tahliller ve doğum eyleminizin tamamı için 4.000TL ile 7900TL arasında, SGK anlaşması olmayan özel hastanelerde ise, 8.500TL ile 13.000TL arasında bir bütçe için hazırlıklı olmalısınız.

Ekonomik Hastane Doğum Fiyatları

Ankara’da doğum için tercih edebileceğiniz tüm özel hastaneler; Sigorta şirketlerimizin desteği ile, anlaşmalı kurumumuzdur. Dolayısıyla hangi hastaneyi tercih ederseniz edin… Mutlaka sizin için avantajlı bir fiyata sahibiz. Özel Hastanelerle yıllık olarak yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde, sizin hastanelerden bireysel olarak alabileceğiniz fiyatlardan çok daha ekonomik fiyatlarla doğum paketleri hazırlıyor ve  size sunuyoruz.

Ayrıca sağlık sigortası kapsamında sunduğumuz, Hamileyken Doğum Paketlerimiz, vergi avantajı desteğiyle doğum harcamalarınız için ödemeyi planladığınız tutarlarla kıyaslandığında  %30 ile %45 oranında fiyat avantajı sağlıyor.

Hamileyken Doğum Paketlerimiz için Hemen Teklif Alın. 

Doğum Sigortası ile Hastane Doğum Fiyatları

Doğum Sağlık Sigortaları sektörde çok sayıda sigorta şirketinde, hamilelikten önce 1ay, 3ay, 6ay ve 12 ay önce yapılabilmektedir. Bizde ise;

  • Hamilelik öncesinde 1ay, 2ay, 6ay bekleme süreli,
  • Hamilelik öncesi ekleme süresiz,
  • Hamilelikten sonra, hamileyken  doğum sigortası,  doğum paketi ürünleri satın alabilirsiniz. Bu alternatif sağlık sigortalarını sayesinde hamilelik planladığınız tarihlerde ya da hamileliğiniz başladığında… İstediğiniz dönemde doğum paketi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Doğum Paketi Fiyatlarını İnceleyin

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Hastane Doğum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by