Bekleme Süresiz Doğum SigortasıBekleme Süresiz Doğum Sigortası , anne adaylarımıza hamilelik süreçlerinden hemen önce sunabildiğimiz ve hamileliğin başlaması için 1ay, 2ay, 3ay, 6ay, 12ay, 18ay gibi süreler beklemediğimiz sağlık sigortalarıdır.

Genellikle son dönemde özel sağlık sigortalarının fiyat artışı, bekleme süreleri sebebiyle ikinci yıl yapılması gereken sağlık sigortası yenileme süreçleri ve toplam ödenen paralar; Sadece doğum yapmak için özel sağlık sigortası yapmak isteyen ailelerin işini zorlaştırdı.

Tamamlayıcı sigorta ürünlerinde ise; “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası + Doğum Teminatı”   sahibi olmak mümkün. Hamileliği başlamış anne adaylarımıza elbette; Hamileyken Doğum Sigortası Paketleri yapabiliyoruz. Fakat hala; Hamileliğinizin başlamasından önce bunu planlamanızla, doğumunuzun çok daha ekonomik fiyatlara maal olacağını ve satın aldığınız sağlık sigortası teminatlarını genişleyeceğini savunuyoruz.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası aslında size önerdiğimiz 1 yıllık tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine eklediğimiz özel bir teminatla oluşur. Sigorta şirketi 1 yıl için teklif ettiği tamamlayıcı sigorta primini alır ve istediğiniz anlaşmalı özel hastanede tüm SGK’lı bölümleri kullanmanızı, 15TL ödeyerek muayene olabilmenizi ve yapılması gereken tahlil/tetkiklere ek ücretler ödemeden hastaneden ayrılmanızı sağlarken; 

Bizler; Tamamlayıcı Sigortanıza doğum teminatı ekliyoruz ve bir bekleme süresi uygulamıyoruz. Böylece TSS+Doğum Teminatı, sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir ürün halini almışken, siz doğum için fiyat aldığınız özel hastanenin sunduğu rakamlardan çok daha avantajlı rakamlar ödemiş olacak üstüne bir de, Devlet Desteği alacaksınız.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Avantajları

 • Öne çıkan en ayırıcı özelliği Hamilelik öncesi yapılabilmesi fakat bir bekleme süresinin olmayışıdır.
 • Sağlık sigortanızın başlangıcı itibariyle anlaşmalı özel hastanelerin tüm SGK’lı bölümlerinde hizmet alma hakkınız var
 • Muayeneleriniz doktor ünvanına bakılmaksızın sadece 15TL sgk katılımı ile yapılır.
 • Doktorunuzun gerekli gördüğü, test, tahlil ve görüntülemeler (MR, Röntgen, Tomografi…) ücretsiz yapılır. Tamamı karşılanır.
 • Yatış ve ameliyat gerektiren durumlarınızın öyküsü, sigorta başlangıcı öncesine dayanmıyorsa yatış giderleriniz ve ameliyatınızda %100 karşılanır.
 • İşte  bu özelliklere sahip kapsamlı bir sağlık sigortasının, size hamilelik ile ilgili harcamalarınızın da karşıladığını düşünün.
 • Evet! Dilerseniz hamileliğiniz başlamadan önce sağlık sigortanızı  yaptırırken doğum teminatı ekleyebiliyoruz.
 • Doğum teminatınızı bekleme süresiz veriyoruz. İstediğiniz zaman hamileliğinin başlamasını ve doğumunuzu planlayabilirsiniz.
 • Yıllık muayene haklarınız , toplam sayıyı aşmadan; Artık gebelik takibinizde de geçerli olacak.
 • SGK kapsamındaki rutin gebelik test ve tetkikleriniz %100 karşılanacak.
 • Normal & Sezaryen Doğum eyleminizi
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ücreti, hastane ve yatış giderleriniz,  Bekleme Süresiz Doğum Sigortası ile karşılanır.
 • Hamileliğinizin ilk gününden, doğuma kadar geçen sürede, beklenmeyen hastane yatışlarınız da sağlık sigortası kapsamında ödenir.
 • Peşin yada taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
 • Bekleme Süresiz Doğum Sigortası için bize ödeyeceğiniz toplam tutar üzerinden; %15 ile %35 arasında değişen vergi dilimi oranınıza göre, devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece doğum harcamalarınız çok daha ekonomik rakamlara maal olur.
 • Dilediğiniz zaman anlaşmalı özel hastanelerimiz arasından hastane ve hatta doktor tercihinizi değiştirebilirsiniz. Bir hak kaybına uğramadan istediğiniz yerde devam edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman, bir gerekçe göstermeksizin Bekleme Süresiz Doğum Sigortası iptalini ve prim iadenizi isteme hakkınız var.
 • Bebeğinizin doğum anında topuk kanı, ilk aşısı ve y.doğan çocuk doktoru kontrolleri SGK tarafından ödenir ve ücretsizdir.
 • Yeni doğan yoğun bakımda kalmayı gerektiren bir durum karşısında; Yoğun bakım giderlerinin tamamı SGK tarafından karşılanır. Böylece ek harcamaların belirsizliği ile kaygılanmazsınız.
 • Bebeğinize doğduktan hemen sonra tamamlayıcı sigorta yapabilir, onun da bu ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlarsınız.
 • Poliçenizi satın aldıktan sonra istediğiniz zaman hamile kalabilir ve doğum planlayabilirsiniz. Haklarınız yenileme döneminde devam eder.
 • İlk 12 aylık dönemde, hamelilik başlar ve doğum da yine ilk 12 ay’da olursa… Takip eden yıl sağlık sigortası doğum teminatı almanız gerekmez.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası hakkında detaylı bilgi için hemen (0312) 911 11 39’u arayabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Sigortası hakkında detaylı bilgi için hemen (0312) 911 11 39’u arayabilirsiniz.

Hemen Teklif isteyebilir, daha önce almış olduğunuz bir teklifi kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. 

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by