Tamamlayıcı Doğum SigortasıTamamlayıcı Doğum Sigortası Hamileyken Yapılabilir.

Anne adaylarımızın hamilelik süreci başladığında yaptıkları ilk araştırma; Tamamlayıcı Doğum Sigortası oluyor. Sgk anlaşmalı özel hastanelerde ve istedikleri kadın doğum doktorlarında geçerli doğum sigortaları , hastanelerden alınabilecek doğum fiyatlarına kıyasla fiyat avantajı sağlarken, doğum teminatlı sağlık sigortalarındaki vergi avantajı ile %15 ‘den %35’e varan devlet desteği de sağlıyor.

Doğum için en iyi özel hastaneyi araştıran anne adaylarımız hamileliğin ilk haftalarından itibaren yakın çevrelerinden de çok sayıda özel hastane tavsiyesi ve kadın doğum doktoru önerisi alıyor. Henüz hamileyim diyen ve buna alışmaya çalışan yeni anne adayları, bir de doktor hastane araştırması sırasında bu tavsiyeler arasında kalıyor. Gebelik konusunda tecrübe sahibi olmayan ailelerimiz internetten hamile siteleri, kadın forum sayfaları gibi farklı mecralardan da bilgi edinmeye çalışıyor. Lütfen rahat olun. neredeyse her yıl görüştüğümüz 4000’e yakın anne adayımızın durumu sizden çok farklı değil. Acele etmeyin ve seçici olun.

Tamamlayıcı Doğum Sigortası Avantajları

Hafta hafta gebelik takibi yapan anne adaylarımız 4 ile 6 hafta arasında bize ulaşıyor. Gebelik testi ile evde öğrendikleri mutlu haberi, genellikle ilk alanlardan oluyoruz. Doğum için öncelikle oturduğunuz semte yakın bir özel hastane tercihi ile başlayan süreç, kadın doğum doktorları hakkında yorumlar ve hastane tavsiyelerine göre şekillenmeye başlıyor. Sigortalılarımıza, hizmet verdiğimiz sigorta şirketlerinin özel hastane anlaşmalarıyla; Yaşadığınız şehirde doğum yapmak istediğiniz tüm özel hastaneler bizim anlaşmalı kurumumuzdur.

Önemli olan, gebeliğin ilk haftaları itibari ile, kadın doğum doktorundaki muayene ücretleriniz, hafta hafta hamilelik takvimine göre yapılması gerekli rutin gebelik test ve tetkikleri ile normal doğum yada sezaryen doğum eyleminiz için hastaneye ödemeniz gereken para, kararınızda belirleyici etkenlerdendir.

Tamamlayıcı doğum sigortaları özel bir hastanede, doğum yapacağınız döneme kadar ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır. Doğuma kadar 8 yada 10 kadın doğum muayenesi, +ücretsiz kontrol dönemleri, 2’li, 3’lü testleri, şeker yüklemeleri, yeter sayıda NST, normal yada sezaryen doğum, anestezi gibi gereksinimler doğum sigorta paketlerimizin teminatlarında yer alır.

Hastaneden hamile bir anne adayının alabileceği tekil fiyatla kıyaslarsanız, sigorta şirketlerimizle yürüttüğümüz projelerde her yıl binlerce doğum yapmak; Bize ciddi bir pazarlık gücü sağlar ve siz de bu fiyat avantajından yararlanarak, doğum paketinize çok daha uygun fiyatla sahip olursunuz.

Doğum Paketleri taksitle ödenebilir, ödediğiniz yıllık toplam tutar ise sağlık sigortası vergi avantajına konu edilerek, %15 ile %35 arasında değişen oranlarda devlet desteğine dönüşür. Yani maliyetiniz aynı oranda azalır.

Tamamlayıcı Doğum Sigortası Fiyatları

Özel hastanelerin önemli bir bölümü SGK anlaşmalı özel hastanedir. Bu nedenle, hastanede yaptığınız sağlık harcamalarının bir bölümü devlet tarafından karşılandığı için sgk anlaşmalı olmayan özel hastanelere göre doğum ücretleri daha uygun olabilir.

Yine de hastanelerin sınıfına göre, muayeneler ve doğum dahil alacağınız fiyatların 4.000TL altında kalmasını beklememelisiniz. Gebelik takibiniz ve doğum için tercih ettiğiniz özel hastane biraz daha popüler yada, üst sınıf bir özel hastane ise bu rakamlar 7.000TL- 13.000TL aralığında değişecektir. Hayatınızda belki  birkaç kez yaşayacağınız bu önemli an için belki bu paraların ödenmesini göze alabilirsiniz. Fakat aynı standartlardaki hizmeti doğum paketi anlaşmalarımız ile çok daha uygun rakamlara alabileceğinizi ve devlet desteği ile ayrıca avantaj sağlayacağınızı unutmayın.

Örneğin; Gebelik takibinizi yapacağınız bir kadın doğum uzmanı ile özel hastanede tüm doğum süreciniz için, 7700TL fiyat almış iseniz, Aynı içeriklerle doğum sigortası paketinizi yaklaşık 5937TL -6650TL’ aralığında bir fiyatla satın alabilisiniz. Ödediğiniz bu tutar size bir yıllık sağlık sigortası güvencesi, diyetisyen, psikolojik danışmanlık, diş paketleri gibi ek hizmetler sunarken. Sağlık sigortaları vergi avantajı ile yaklaşık 1.100TL devlet desteğinden yararlanmış olursunuz. Böylece istediğiniz doktor ve hastane için maliyetiniz 7.700TL’den neredeyse 5.500TL’ye düşecektir.

Avantajlı fiyatlar için; Mutlaka doğum paketlerimiz için detaylı bilgi ve fiyat alın.

Tamamlayıcı Doğum Sigortası Yapan Sigorta Şirketleri

2010 yılında başladığımız hamileyken doğum sigortası poliçeleri yada diğer bir adıyla doğum paketleri, bugüne  kadar MAPFRE SİGORTA AŞ, HALK SİGORTA AŞ, TÜRK NİPPON SİGORTA AŞ, UNICO SİGORTA AŞ, DEMİR HAYAT SİGORTA AŞ projelerinde devam etti.

Her yıl anne adaylarımızın beklentilerine göre yenilene ve kapsamı genişlemeye devam eden doğum paketlerimizde 2017 yılında şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ ve DEMİR HAYAT SİGORTA AŞ’nin projesi olan İkican Hamilelik Sigortası Projesi, Türkiye genelinde yaygın anlaşmalı özel hastane ağımızla anne adaylarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Anne adaylarımızın beklentilerine göre şekillenen ve değişen, gelişen bu paketlerde 2019 yılında DEMİR HAYAT SİGORTA AŞ , TÜRK NİPPON SİGORTA AŞ ve UNICO SİGORTA AŞ projeleri devam ediyor. T.Nippon ve Unico’da anlaşmalı özel hastanelerim, biraz daha belirli kurumlarla sınırlıyken, DEMİR HAYAT Sigorta’da bugün çok geniş bir anlaşmalı hastane ağı ile hizmet sağlıyoruz. (Tamamlayıcı Doğum Sigortası)

Beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek doğum paketini, hangi sigorta şirketi ile size sunacağımızı, size sağlayacağı faydalar ve avantajlar hakkında bilgi alarak , karar vermek için sağlık sigortası uzmanlarımızla hemen ulaşabilirsiniz.

Doğum Paketi Ne Zaman Alınmalıdır?

*Hamilelikten önce doğum paketi

*Hamileyken doğum paketi

Hamilelikten Önce Doğum Paketi Almak

Yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımız için; Hamilelik başlamadan önce alabileceğiniz ve dilediğiniz zaman bekleme süresi olmaksızın hamilelik sürecinizin başlaması halinde doğum sürecinizdeki harcamalarınızı karşılayacağımız doğum sağlık sigortası paketlerimizi inceleyin.

1 ay sonra hamilelik planı yerine 3 ay, 6 ay, 12 ay ,18 ay gibi bekleme süreli doğum teminatı ile sağlık sigortası alabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Paketi Almak

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde, istediğiniz özel hastanede doğum yapabileceğiniz, muayene ve tahlillerinizi doğum paketlerimizle karşılayacağımız ekonomik doğum teminatı tekliflerimizi inceleyebilirisiniz.

*Hamileyken Başvurun

*İstediğiniz anlaşmalı özel hastane ve doktordan yararlanın

*1 yıl boyunca sağlık sigortası güvencesinde olun

*Muayene, tahliller ve doğumda fark ücret yok.

*Primlerinizi kolaylıkla taksitle ödeyin.

*Vergi avantajı ile %35’e kadar Devlet desteğinden yararlanın.

*Hemen Bilgi Alın

Doğum Paketleri İçerikleri Hakkında Bilgi (Genel)

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın takip eden 40 hafta boyunca ihtiyaç duyacağı sağlık harcamaları doğum paketlerimizde planlanmış ve teminatlara dahil edilmiştir. Doğum paketi içerikleri hakkında genel olarak verdiğimiz bilgiler poliçeniz için önereceğimiz sigorta şirketi ve poliçenizi satın aldığınız döneme göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle size özel koşullar ve fiyatlar için, genel bilgilerin ardından mutlaka sağlık sigortası uzmanlarımızdan 7/24  destek alın.

  • Hamilelik sürecinizdeki muayeneler dahildir
  • Gebelik süresince haftalara göre istenecek rutin test ve tetkikler dahildir
  • Normal Doğum / Sezaryen Doğum
  • Anestezi – Epidural /Genel / Spinal
  • Oda ve Refakaçti ücretleri
  • Dr. Ücreti
  • Doğum dışındaki Yatışlar için ek teminat
  • Doğuma bağlı komplikasyonlar için ek teminat
  • Bebeğinizin ilk işlemleri için ek ücret ödenmez bu hizmetler SGK tarafından karşılanmaktadır
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım /Limitsiz ve süresiz SGK tarafından %100 karşılanmaktadır. Ek ücret ödenmez.

En Uygun Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan hemen  sonra, bebeğiniz için bir sağlık sigortası yaptırarak, yıl boyunca rutin muayeneler, tahliller ve beklenmeye yatışlar için güvence altında olun. Avantajlı çocuk sağlık sigortası fiyatlarımız için hemen bilgi alın.

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by