eryaman hastanesi dogum sigortasi paketiEryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi yaptırarak; Hamilelik süresince muayenelerinize, rutin gebelik tahlil ve tetkiklerinize fark ücret ödemeyin. Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra da başvuru yapabildiğiniz doğum sigortası paketlerimiz, vade farksız taksit seçenekleri sunulur ve sağlık sigortası vergi avantajı ile; %15 ile %35 arasında devlet desteği sağlar. Özel hastanelerin sizlere teklif edeceği doğum ücretlerinden daha ekonomik ücretlere maal olur.

Üstelik,  Normal Doğum, Epidural Normal Doğum ve Sezaryen Doğum Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi ile %100 sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Donanımlı tıbbi birimlerle birlikte 75 yatak kapasitesine sahip hastanenin kadın hastalıkları ve doğum bölümünde uzun yıllardır hastanede hizmet veren kadın doğum doktorları tanınmış ve hasta memnuniyeti oldukça yüksek isimlerdir.

Eryaman Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Batı Ankara’da özellikle Eryaman, Etimesgut, Yenimahalle ilçelerinde yaşayanların tercih ettiği hastanenin öne çıkan branşlarından; Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde, Op. Dr. Ayşe Sema MUTGAN ve Op. Dr. Oskar ÖĞÜTEN hasta kabul etmektedir.

Op. Dr. Oskar ÖĞÜTEN; 

Eryaman Hastanesi’nden önce; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ANKARA, SSK Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Hastanesi ANKARA, Özel Kadıköy Şifa Hastanesi İSTANBUL, SSK Karabük Hastanesi Kadın Doğum Kliniği ve Özel Muayenehanecilik KARABÜK, Karabük Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kadın Doğum Kliniği KARABÜK, Özel MAYA TUP BEBEK Merkezi ANKARA, Özel DOKUZ ON (KOZA HASTANESİ) Kadın Hastalıkları Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi ANKARA, AZADİ HOSPITAL İnfertilite ve IVF kliniği Duhok/KUZEY IRAK, NİGAR KLİNİKAS İnfertilite ve IVF kliniği Baku/AZERBEYCAN, Özel Çamkent Hastanesi BOLU ve Özel Etimed Hastanesi’nde görev yapmıştır. Tüp bebek tedavisinde de oldukça tanınmış bir hekim olan Sn. Oskar ÖĞÜTEN, takip ettiği hastalarından olumlu geri dönüşler almakta ve uzun yıllardır Eryaman Hastanesi’nde hizmet vermektedir. Hastalarına gösterdiği ilgi ve her zaman ulaşılabilir olması, çok sayıda anne adayının hekim tercihinde önemli rol oynar. Sn. Oskar Öğüten, aynı zamanda farklı platformlar ve hekim sitelerinde hastalarının sorularına yanıt vermekte ve iletişim sağlamaktadır.

Sadece 15TL olan SGK katılımı ödeyerek hamilelik sürecinizde Op. Dr. Oskar ÖĞÜTEN’de takibe başlamak isterseniz detaylı bilgiye (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Doğum sağlık sigortalarından hamileyken de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tahlil ve tetkiklere ek ücret ödemeden takibe devam etmek ve doğum sağlık sigortası avantajlarını öğrenmek için; Eryaman Optimum AVM Karşısındaki Ofisimizden hemen bilgi alın.  

Op. Dr. Ayşe Sema MUTGAN

Eryaman Hastanesine geçtiğimiz yıllarda katılan Sayın Ayşe Sema MUTGAN, Eryaman Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde bayan doktor isteyen anne adaylarının tercihidir.

1983 yılından 2015 yılına kadar çok sayıda kurumda görev alan Sn. Ayşe Sema MUTGAN 2015 yılında HRS Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi‘nden sonra Eryaman Hastanesi ekibine katılmıştır. Mesleki deneyimleri ve çok tercih edilen hekimlerden olması, aynı zamanda hasta memnuniyeti ile anılmasını sağlar. Op. Dr. Sema Mutgan ‘dan randevu almak ve doğum sağlık sigortası avantajlarıyla hemen gebelik takibinize başlamak için  (0850) 346 11 30’dan Detaylı bilgi alabilirsiniz. Hekim hakkında yorumları incelemek için Doktor Takvimi web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Hamileyken Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi Yapılır mı?

Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi ‘ne hamilelik süreciniz başladığında da başvuru yapabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz yirmiye yakın sigorta şirketi ve sağlık sigortaları anlamında çok sayıda seçenek var. Bu güne kadar sizlerin de bildiği gibi, doğumu karşılayacak bir sigortanın hamilelik başlamadan 3,6 ay yada 1 yıl gibi süreler öncesinde yapılması gerekirken; Her yıl hamilelik süreci başlamış çok sayıda anne adayından aldığımız taleplerle, 2010 yılından itibaren hamileyken doğum harcamalarınızı karşılıyoruz. Hastanede muayene yada tahlillere fark ücret ödemeden hizmet alacağınız, doğum sağlık sigortalarımız hakkında Detaylı Bilgi Alın  

Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi Kapsamı Nedir?

Hamile bir anne adayı, özel bir hastanede doğum takibine başlamadan önce; Doktor, hastane araştırmaya başlıyor. Gebelik süresince kendisini nelerin beklediğini öğrenmeye çalışıyor. Bebeğinin gelişimini hafta hafta izlemek öğrenmek istiyor. Bu araştırmalar sırasında ise; Doğum yapacağı özel hastaneler ve maliyetleri değerlendirirken mutlaka sağlık sigortasının doğumu karşılayıp karşılamayacağı ve doğum sigortası kapsamı da araştırma konusu oluyor.

Bekleme Süresiz Doğum Teminatına sahip bir doğum sigortasına hamileyken sahip olabiliyorsunuz. Tahminen, 4-6 Hafta döneminde hamile olduğunuzu öğrendikten sonra ilk kontrollere 8 hafta itibariyle başlamış oluyorsunuz. Doğum sigortalarımız bir anne adayının hamilelik süresince ihtiyaç duyacağı muayene sayıları, rutin test ve tetkikler ve doğum eylemi düşünülerek planlanmıştır.

Dolayısı ile, Doğum Paketleri; Hamileliğiniz itibariyle tercih edeceğiniz hastane ve doktorda takibe başladıktan sonra, SGK’nın özel hastanelerde karşıladığı ve sizin fark ücret ödemeniz gereken hizmetlerin farklarını sizin adınıza karşılar. Sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek doktorunuza muayene olabilirsiniz. Yapılması gereken test ve tahlillere ek ücretler ödemezsiniz. Normal Doğum, Epidural+Normal Doğum, Sezaryen Doğum…. Oda, refakatçi ücretleri sağlık sigortanız tarafından %100 karşılanır. Doğum Sigortası Paketi Detayları İçin Bilgi Hemen Alabilirsiniz. Dilerseniz Eryaman Hastanesi’ne oldukça yakın mesafedeki Ankara Bölge Ofisimizde Sağlık Sigortası Uzmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.Şimdi Yol Tarifi Alabilirsiniz. 

Doğum Sigorta Paketleri Fiyatı Nedir?

2018 yılında ülke ekonomisinde yaşadığımız çalkantı, tüm maliyetlerde artışa sebep oldu. Bununla birlikte günlük hayatta kullandığımız tüm mal ve hizmetlerin fiyatları da gün geçtikçe artıyor. Bununla birlikte özel hastanelerin yıl başında yeni yıla hazırlık için yaptığı fiyat geçişleri de, gelecek yıl doğum yapacak anne adaylarının ödeyeceği doğum ücretlerinde bazı belirsizliklere yol açıyor.

Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi’ne ödeyeceğiniz tutarı vade farklı olmadan 9 aya bölebilirsiniz. Bu tutar üzerinden, özel sektör yada kamuda  çalışan ücretliler ile iş yeri sahipleri, içinde bulundukları vergi dilimi oranında önemli bir vergi avantajı sağlıyor ve %35’e varan oranlarda Devlet Desteğinden yararlanma fırsatı buluyor. Vergi Avantajı Detaylarını mutlaka incelemelisiniz.

Özetle; Özel Hastanelerde hamileliğiniz süresince muayeneleriniz, tahliller ve doğumunuz en ekonomik fiyatlarla, 4.000TL- 4.500TL aralığındayken, Doğum sigortanız vergi avantajı sonrası; Muayeneler, tahliller ve doğum dahil yaklaşık 2950-3150TL‘ye maal olacaktır. Doğum sigortaları, Sigorta şirketleri ve hastanelerin yıllık anlaşmaları sebebiyle sizlere çok avantajlı fiyatlarla sunulabiliyor.

Hemen Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Yada Eryaman Optimum Avm Karşısındaki Bölge Ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra faydalanacağınız ; Bebek, çocuk sağlık sigortaları hakkında bilgi almayı unutmayın.

Soru Sor
Whatsapp
Eryaman Hastanesi Doğum Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by