Medisun Hastanesi Doğum PaketiMedisun Hastanesi Doğum Paketi | Medisun Çayyolu Hastanesi Çayyolu’nda Mutlukent Mahallesi’nde, misafirlerine beklenenden fazlasını sunan, SGK anlaşmalı özel bir hastanedir. Çayyolu Yaşamkent semtlerinde yaşayan farklı yaş gruplarında  bir çok ailenin tercih ettiği,  kalabalık olmayan, sıra beklemediğiniz… Fakat bölümler olarak, çok sayıda SGK anlaşmalı branşta hizmet veren, butik bir hastanedir. Geç saatlere kadar çalışan çocuk doktorları ve özellikle kadın doğum bölümü hastanede öne çıkan branşlardandır. Daha önceleri Çayyolu bölgesinde oturanların Arte Hastanesi olarak bildiği adres; Tamamen yenilenen fiziki koşulları ve yönetimi beraberinde  güvenilir hekim kadrosu ile, bambaşka bir hasta olarak hizmet vermeye başladı. Hastanenin yakından takip ettiğimiz kadın doğum uzmanları arasına yeni katılan ve kasım ayının ilk haftası göreve başlayan, yeni kadın doğum doktoru; Op. Dr.  Kübra Zengin Altıntaş’ta  hastane kadın doğum bölümünde anne adaylarımızı kabul etmeye başladı. Doğum için avantajlı fiyatlar yanında, vergi avantajıyla %15 ile %35 oranlarında  devlet desteği alabileceğiniz Medisun Hastanesi Doğum Paketi hakkında size en yakın ofisimizden bilgi alabilirsiniz.  

Özel Medisun Hastanesi Doğum Sigortası Kapsamı 

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi’nde Kadın Doğum Doktorlarımızla gebelik takibine başlayacaksınız; Sizin için çok avantajlı bir teklifimiz var Anlaşmalı hastanelerimizin SGK’lı fiyatları üzerinden hastaneye ödeme yaptığınızda, her ay muayeneler ve  yapılan  tahlillerde ücret ödemeniz gerekir.

Hamileyken Medisun Hastanesi Doğum Paketi  Yaptırdığınızda;

  • Muayeneler için sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz.
  • Tahlil ve tetkikleriniz ücretsiz yapılır.
  • Normal ya da Sezeryan ayırımı olmaksızın harcamalarınız Sigorta şirketince %100 karşılanır.

Sigorta şirketlerinin anlaşmalı özel hastanelerimizle yapmış olduğu anlaşmalar, çok sayıda sigortalımızı kapsadığından, siz de, bu avantajlı fiyatlardan, ekonomik sağlık sigortası primleri ile  yararlanırsınız.

Hamilelik öncesinde yapabildiğiniz gibi, hamileyken de başvuru yapabileceğiniz Medisun Hastanesi Doğum Paketi ,Sadece Sağlık Sigortalarında sağlanan vergi avantajı ile  %15- %35 arasındaki Devlet Desteği sonrası, yaklaşık  3.350TL’ye mâl olmaktadır. Ayrıca ödemelerinizi taksitle yapabilirsiniz.

Medisun Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Ankara’nın batısında yaşayan, yada iş yeri Çayyolu, Ümitköy, Yaşam kent, Bağlıca çevresinde olan anne  adaylarının önemli tercihlerindendir. Ulaşım kolaylığı, butik bir hastane oluşu ve tıbbi yeterliliği ile, doğumdan sonra da yeni doğan bebeklerin takibi için tercih edilen bir hastanedir.

Medisun Hastanesi Kadın Doğum Doktorları, uzun yıllardır hasta memnuniyeti ile isim yapmış isimlerdir.

Doç. Dr. Orhan GELİŞEN                   Kadın Hastalıkları ve Doğum /  Perinatoloji (Riskli Doğum)

Op. Dr. Kübra ZENGİN ALTINTAŞ     Kadın Hastalıkları ve Doğum

Detaylı bilgi için Ankara ofisimize (0312) 911 11 39 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Medisun Hastanesi Doğum Ücretleri

Medisun Hastanesi ‘nden Sağlık Sigortası anlaşmaları ile hizmet almak çok ekonomik. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile sadece 15TL ödeyerek muayene olabilir, tahlillerinizi fark ödemeden yaptırabilirsiniz. Kadın Doğum bölümündeki gebelik takibiniz için; Mutlaka bir tanışma muayenesi ile hastaneyi görmenizi, doktorunuzla tanışmanızı ve planladığınız diğer alternatiflerle karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

  • Medisun Çayyolu Hastanesi ‘nde Hamileyken Doğum Sigortasından faydalanarak, sağlık hizmetlerinde ek ücret ödemeden takibinize başlarsınız.
  • Muayene, tahliller ve doğumun dahil olduğu sağlık sigortası paketlerimizi 9 taksitle yaptırabilirsiniz.
  • Ödeme şeklinize göre ek indirimlerden faydalanabilirisiniz
  • Sigorta şirketimizin sunduğu ek hizmetlerden… Diyetisyen, göz kontrolü, diş kontrolü hatta doğumdan sonra evde bebek bakımı ve emzirme eğitimden ücretsiz yararlanırsınız.
  • Doğum’dan sonra olası bir yatış ve ameliyat durumunda yatış masraflarınız yine sağlık sigortasının 12 aylık süresi sonuna kadar güvence altındadır.
  • Sağlık sigortalarına sağlanan %15 ve %35 arasında değişen gelir vergisi diliminiz oranında Devlet desteğinden yararlanmış olursunuz.
  • Devlet desteği sonrası doğum sigortanızın maliyeti yaklaşık 3.250TL’dir.

Bu avantajlı fiyatlar ve sağlık sigortası güvencesi ile Medisun Hastanesi’nde gebelik takibinize hemen başlamak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Soru Sor
Whatsapp
Medisun Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by