medical park dogum sigortasi

medical park dogum sigortasi

Medical Park Doğum Sigortası fiyatları ve hamileyken de doğumunuzu karşılayan sağlık sigortası avantajları için yazımızı sizler için hazırladık. Neden bir sağlık sigortası hamileyken doğumu karşılar. Hastaneler sigorta şirketleri ile bu tip anlaşmaları neden yapar. Devlet desteğinden nasıl yararlanabilirsiniz. Tüm detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Anne adaylarımızın hamilelikten sonra doğum sigortası arayışı, bize gelen teklif taleplerinin %93’ünü oluşturuyor. Yani; Doğum için sağlık sigortası arayışının önemli bir bölümü hamilelik süreci başladıktan sonra başlıyor. Hamile olduğunu anlayan anne adaylarımız özel hastaneleri, doktorları ve buradaki harcamaları karşılayacak sağlık sigortalarını araştırıyor. Hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketini dikkate alırsak, çoğu hamilelikten sonra doğum teminatı sağlamıyor. Bunun temel sebebi ise; Doğum ve doğuma kadar ki harcamaların sigorta şirketleri için başlı başına bir maliyet  oluşturmasıdır. İşte hamileyken sunabildiğimiz doğum sigortası ise bu ihtiyacı karşılamak için ortaya çıktı.

Medical Park Doğum Sigortası Neden Hastaneden alınan doğum ücretlerine göre daha avantajlıdır?

SGK Anlaşmalı Özel hastanelerden fark ücret ödeyen tüm SGK’lılar hizmet alabilir. Fakat ödemeniz gereken bu fark tutarlarını, tüm hamilelik sürecinizdeki muayene tahliller ve doğum  için hesapladığınızda karşınıza beklediğinizden daha yüksek bir maliyet çıkar. Sigorta şirketleri ise; Sağlık sigortaları ile yıl içinde çok sayıda sigortalısına, özel hastanelerde hizmet sunduğu için; Hastanelerle çok avantajlı anlaşmalar yaparlar. Bu anlaşmalar ile hamileliğinizde ihtiyaç duyacağınız rutin muayeneler, tahlil ve tetkikler ile doğumunuzu karşılayan doğum sigortalarını size hamileyken sunabildiğimiz gibi, oldukça ciddi bir fiyat avantajını da beraberinde sağlıyoruz. Medical Park Doğum Sigortası için hemen teklif alabilirsiniz.

Medical Park Doğum Sigortası için Vergi Avantajı ile Devlet Desteği

Medical Park Doğum Sigortası, doğumunuza kadar ihtiyaç duyacağınız rutin muayeneler, tahliller ve doğumu %100 karşılar. Sigorta şirketlerinin hastanelerle yaptığı anlaşmalarla avantajlı doğum sigortası fiyatlarına da hemen ulaşabilirsiniz. SGK’lı branş ve bölümlerdeki hastane hizmetlerinde de fark ödemezsiniz.

Bununla birlikte vergi avantajıyla yararlanabileceğiniz Devlet Desteği ; Sağlık sigortası için ödeyeceğiniz paranın %15’i ile %35’i arasında değişir. Vergi avantajından kamu yada özel sektör ayrımı olmaksınız tüm çalışanlar ve işverenler, şirket sahipleri de yararlanabilir. Kolay bir hesap ile, Doğum sağlık sigortası için 4.000TL ödeyen bir aile, %20 vergi diliminde ise.. Yaklaşık 600TL kadar vergi avantajı elde eder. Böylece doğum sigortası  neredeyse; 3.400TL’ye  maal olur. Detaylar ve kapsamı için size en yakın ofisimizden hemen bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by