Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum PaketiDoç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Doç. Dr. Süleyman Akarsu,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesin’den 1992’de mezun olarak meslek hayatına başladı. Bir çok ilde  kamu hastanelerinde görev yapan kadın doğum doktorumuzu 2013 Yılında Medicana International Ankara Hastanesi’nde tanıdık. Tüp bebek kliniğinde sorumlu hekim olarak görev yaptığı dönemde, gebe takibi de yapan hekimimiz, çok sayıda anne adayımızı, sigortalımızı takip etti. Hamileyken doğum sigortası poliçelerinde ilk proje Mapfre Sigorta ile Medicana Ankara Hastanesi’ndeyken;  Doç. Dr. Süleyman Akarsu yüksek hasta memnuniyeti yaratmış ve ismini duyurmuş hekimlerimizden oldu.

2015- 2018 yıllarında Medical Park İzmir Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde görev yapan doktorumuz. Doçent doktor ünvanı ile Ankara’ya geri döndü. Değerli doktorumuzu bu yıl itibariyle Medicana International Ankara Hastanesi ‘nde yeniden görmekten çok mutluyuz. Hastanenin kadın doğum bölümünde  oldukça başarılı bir isim olarak MEDICANA ekibine katıldı.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Muayenesi

Değerli kadın doğum doktorumuz, tüp bebek ve gebe takibinde oldukça tanınmış hekimlerdendir. Medicana Ankara Hastanesi ‘nde kadın doğum bölümündeki rutin  takibiniz ve yıllık kontrolleriniz için tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanarak… Sadece 15TL SGK katılımı ile Doç. Dr. Süleyman Akarsu ‘ya muayene olabilir. Ek ücret ödemeden tahlil ve tetkiklerinizi yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Primleri ve devlet desteği için Ankara ofisimizden yada (0850) 346 11 30 ‘dan çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Hamilelik süreciniz başlamadan önce bekleme süresiz doğum paketleri ve sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz. Böylece, hamilelik sürecinizde muayene, tahliller ve doğum için özel hastanelerde ek ücretler ödemezken, sadece 15TL Sgk katılımı ile hizmet alırsınız. Sağlık sigortaları vergi avantajı desteğinden yararlanarak, çok avantajlı fiyatlarla takibe hemen başlarsınız. Bekleme Süresiz Doğum Teminatı hakkında bilgi almak için hemen Ankara ofisimize ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda hamilelik planlayan bir ailenin hamilelik başlamadan kısa süre önce alacağı bir doğum sigortası maliyeti, vergi avantajı desteği sonrası, yaklaşık 3.300TL- 3.500TL  ‘dir.

Hamileyken Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde, Yüksek sağlık standartları sunan özel bir hastanede takibe başlamak için; Hamileyken Doğum Paketi yaptırabilirsiniz.

  • Rutin muayeneleri,
  • Gebelik test ve tetkikleri,
  • Normal & Sezaryen Doğum
  • Anestezi Ücreti
  • Oda & Refakatçi giderleri
  • Bebek Paketi Hizmetleri; Hamileyken yapabildiğiniz Doğum Sigorta Paketi kapsamındadır. Detaylı bilgi almak ve devlet desteği ile ekonomik maliyet fırsatını kaçırmayın. Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi ‘nden hemen yararlanın.

Doç. Dr. Süleyman Akarsu Hakkında Detaylı Bilgi ve Randevu için (0850) 346 11 30 ANKARA

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Süleyman Akarsu Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by