Vm Medical Park Samsun Doğum PaketiVm Medical Park Samsun Hastanesi, sağlık hizmetlerinin misafirlere en iyi şekilde sunulması için; Baştan aşağıya akıllı bina teknolojisi ile hastane yerleşkesi amacıyla  inşa edilmiş bir binaya sahiptir. Uluslararası standartlardaki kalitesiyle, Samsun ve Karadeniz bölgesinde önemli bir sağlık merkezidir. Medical Park Samsun Hastanesi Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Bulvarı Atakum Samsun adresinde SGK ile  anlaşmalı olduğu tüm branşlar ile hizmet vermektedir. Özellikle çocuk ve kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile bölgede önemli bir yere sahip hastanede anne adaylarımızın tüm hamilelik süreçleri için hazırladığımız Vm Medical Park Samsun Doğum Paketi hakkında detaylı bilgi almanızı öneriyoruz. Muayeneler, tahliller ve doğumda ek ücret ödemeyeceğiniz doğum paketlerimiz tüm Medical Park Grubu hastanelerinde anne adaylarımız  için özenle hazırlanmıştır. Hemen Bilgi Alın

Medical Park Samsun Doğum Paketi

Samsun Medical Park Hastanesi, genel yapısıyla, ileri teknolojiye sahip olan ve akıllı bina özellikleriyle donatılmış tam teşekküllü bir hastanedir. Her yaştan misafirine, yüksek standartta sağlık hizmeti vermeyi amaçlar. Bunun için; Kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile Çocuk Hastalıkları  bölümleri oldukça önemsenir. Hamile anne adaylarımızın gebelik süresi itibariyle takibi  6-8 haftada başlar ve yaklaşık 9 ay boyunca devam edecek takip sürecinde, muayeneler rutin test ve tetkikler yapılır.

Medical Park Samsun Doğum Paketi  anne adaylarımızın hamilelik sürecindeki tüm gereksinimlerini karşılar. Böylece Sahip olduğunuz doğum paketi ile ek ücret ödemeden,  takibe devam edebilirsiniz. Hamileliğiniz boyunca muayeneler tahliller ve doğum için Medical Park doğum paketinden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 

Medical Park Samsun Doğum Paketi Avantajları

Yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımız hamilelikten hemen önce; Bekleme süresi olmayan doğum paketlerimizden yararlanabilir. Dilerlerse hamilelikten sonra da yapabildiğimiz, hamileyken doğum paketleri yine aynı adaylarımıza farklı avantajlar sunar. Hamileliğiniz süresince rutin doktor kontrolleriniz,  (muayeneleriniz ) için sadece 15 TL ödersiniz. SGK kapsamında yapılan test ve tahliller ayrıca ücretlendirilmez. Normal doğum ya da sezaryen ayrımı olmadan…  doğumunuz oda ve refakatçi masraflarınız ile doktor ücretiniz de doğum paketiniz kapsamındadır.

Yeni Doğan Bebek Paketi

Medical Park Samsun Hastanesi’nde doğum yapmış anne adaylarımız bebeklerinin, yenidoğan ilk muayenesi, topuk kanı ve koruyucu aşısı için hastaneye ek ücret ödemez. Gerekli olması halinde, Sosyal Güvenlik Kurumu Yenidoğan Yoğun Bakım masraflarını %100 karşılayacağından, ailelerimize ek bir maliyet çıkmaz. Bebeğinizin doğumdan sonra kimliğinin çıkmasıyla birlikte.. hemen bizi arayın. Size alternatif teklifler sunabileceğimiz yirmi sigorta şirketimiz arasından en uygun primle  bebek sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Böylece 1 yıl boyunca muayeneler tahliller ve yatış gerektiren durumlarda, yine hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Üstelik sağlık sigortası vergi avantajından yararlanarak ödediğiniz sağlık sigortası priminin %15’i ile %35’i arasında değişen oranlarda Devlet desteğinden yararlanırsınız.

Bizi sosyal medyadan takip edin.

Soru Sor
Whatsapp
Vm Medical Park Samsun Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by