Çocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.  Sağlık sigortası alternatifi sunabildiğimiz çok sayıda sigorta şirketinden size en uygun çocuk sağlık sigortası teklifi almak için hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayın.
Çocuklarınıza tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabileceğiniz gibi anne yada babanın da olduğu poliçeleri avantajlarıyla karşılaştırın. Tamamlayıcı sağlık sigortası yada özel sağlık sigortası alternatifleriyle istediğiniz fiyata en iyisini alın.

Yeni Doğan Bebek İçin Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatı Nedir?

Yeni doğan bir bebekler için hastanede kattaki  ilk işlemler ücretsiz olarak sunulur. Topuk kanı alımı, doğum sırasında yeni doğan doktorunun muayenesi, koruyucu aşısı SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücretsizdir. Doğum yapan annenin taburcu olmasını takiben 3-5 gün döneminde ikinci kez topuk kanı için hastaneye tekrar çağırılırsınız. Bu ziyarette ikici kez topuk kanı alınır ve sarılık kontrolü için bilirubin sayımı yapılır. Çoğu hastanede ek ücret alınmayan bu kontrol yanında bebeğiniz için işitme testi yapmanız önerilecektir. İşitme testi, kalça ultrasonu gibi işlemler sağlık sigortanız ile karşılanacağından harcamalara başlamadan sağlık sigortası yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Çocuklara Tamamlayıcı sağlık sigortaları bulunduğunuz ile ve tercih edeceğiniz anlaşmalı özel hastanelere de bakarak 750TL gibi primlerle yapılabilir.  Özel sağlık sigortası yaptırarak SGK anlaşması olmayan özel hastaneleri de kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tercihle yıllık ödemeniz gereken sigorta primleri 1550-1800TL aralığında olacaktır. Size özel hazırlanmış teklifle doğru fiyata en kısa sürede ulaşmak için birkaç bilgi ile şimdi teklif isteyebilirsiniz.

Doğum Sigortası Paketi

Doğum Sigortası Paketi , Hamile anne adaylarının 2014-2018 yıllarında en çok araştırdığı sağlık sigortası teminatı oldu. Özellikle Ankara ofisimize gelen talepler karşısında, özel hastanelerde doğum yapmak isteyen anne adaylarına en iyi alternatif çözümü üretmeye çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketi ve sunduğumuz ürün alternatiflerinin genelinde, hamilelik dönemine ait harcamaların karşılanmasını istediğiniz doğum teminatları, Doğum Sigortası Paketi ürünleri bekleme süresine tabidir. Fakat, her yıl sayısı üç bin beşyüzü aşan talebi hamile anne adaylarımız oluşturuyor. Bu nedenle sunduğumuz Hamileyken Doğum Sigortası ürünleri gün geçtikçe daha geniş kitlelere yayılıyor.

Doğum Sigortası Paketi için artık sadece belirli özel hastaneler için değil… Hizmet vermeye yeni başlayan hastaneler , hatta özel muayenehane hekimleri için de talep alıyoruz. Amacımız ise; Hamilelik döneminizi siz keyifle geçirirken, size en avantajlı teklifleri sunmak ve beklentinizi en üst seviyede karşılamak.

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Paketi

Hamilelik süreci başlamamış olan ve bekleme süresi düşünmeyen anne adaylarımıza, “Bekleme Süresiz Doğum Sigorta Paketini” sunuyoruz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına eklediğimiz BEKLEME SÜRESİZ DOĞUM TEMİNATI ile, sağlık sigortanızı aldığınızda hamileliğinizin başlamamış olması yeterli. Herhangi bir bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bu alternatifle, istediğiniz zaman gebelik planlayabilirsiniz. Tamamlayıcı Sigorta’ya ek olarak sunulduğu için; Hamilelikten sonra yapabildiğimiz Doğum Sigortalarına göre daha kapsamlı ve bir o kadar da ekonomik.

Standart bir sağlık sigortasına ödediğiniz prime ek olarak, doğum teminatı primi öder ve hemen yararlanmaya başlarsınız. Muayene haklarınız, tahlil ve tetkik haklarınız, anlaşmalı hastanelerimizin SGK’lı tüm bölümlerinde geçerli olduğundan, aslında siz her ne kadar doğum planlayarak alsanızda, beklediğinizden fazlasını sunuyoruz. Limitsiz yatarak tedavi teminatınız normal ve sezaryen doğumu kapsarken; Doğum öncesi ve sonrası olası hastane yatışlarınız BEKLEME SÜRESİZ DOĞUM TEMİNATI ile sağlık sigortası kapsamındadır. Yani; Hamileliğinde, herhangi bir tarihte, basit bir bulantı, beslenme sorunu ile bile hastanede yatmanız gerekse… Sağlık sigortanız harcamalarınızı %100 karşılar. Doğum dışında bir yatış, ameliyat durumunda yine sağlık sigortası güvenceniz sizi korur.

Üstelik, hastanelerden alacağınız muayene, rutin gebelik tetkikleri ve doğum rakamları ile kıyasladığınızda, hastaneye ister ödemenizi her gidişinizde yapın, isterseniz paket olarak sunulan hizmetlerden yararlanın hastanelerden BEKLEME SÜRESİZ DOĞUM TEMİNATI ile size sunduğumuz fiyatlar kadar ekonomik bir fiyat almanız pek mümkün değil.

Doğum Sigortası ile Doğum Harcamalarımı Nasıl Hastane Fiyatlarından Daha Ucuza Maal Edebiliyorum?

Sigorta Şirketleri ve Özel Hastaneler, kim ne derse desin, ayrılmaz iş partnerleridir. Ülkemizde otuzdan fazla sigorta şirketinini sunduğu sağlık sigortaları ile çok sayıda sigortalı özel hastanelerden hizmet alır. Hastanedeki harcamaları sigorta şirketlerince karşılanır. Hal böyleyken, sigorta şirketlerinin hastanelerle oldukça güçlü pazarlık avantajları öne çıkar. Yani sizin 230TL ödediğiniz bir Kadın Doğum Muayenesi için binlerce sigortalısı olan bir sigorta şirketi yaklaşık 63-70TL arasında ödeme yapıyordur. Yıllık hasta sayısı dikkate alındığında bu rakamlar istikrarlı bir gelir sağlar ve gayette tatmin edicidir.

Fakat siz, özel bir hastaneye tek başınıza gittiğinizde, alabileceğiniz fiyatlar; Erken rezervasyon yapmayan bir tatilcinini… Yaz ayının ortasında Antalya’da bir otelin kapısına giderek konaklama yapmasından pek de farksız değildir.

İşte; Sigorta şirketlerinin hastanelerdeki hizmetler için size sunduğu sağlık sigortaları bu nedenle çok daha ekonomiktir. Doğum sürecinizde pek farklı değil. Hastanelerle yapılan yıllık anlaşmalarla, çok avantajlı muayene ücretleri, tahlil fiyatları ve doğum fiyatları almış bir sigorta şirketlerimizin gücüyle, Siz’e hamilelikten hemen önce yada siz hamileyken avantajlı doğum paketleri sunabiliyoruz.

Sizin gibi binlerce ailenin yararlandığı sağlık sigortası avantajlarından sizde yararlanın. Ekonomik fiyatlar ve sadece sağlık sigortası ile sunabildiğimiz vergi avantajı sayesinde devlet desteğinden mutlaka faydalanın. Doğum Sigortası Paketi için %15 ile %35 arasında Devlet Desteğinden yararlanın.

Hamileyken Doğum Sigortası Paketi

Diyelim ki, Hamilelik öncesinde doğum için doğum sağlık sigortası araştırma fırsatı bulamadınız…. Bunu garipsemeyin. Çünkü bize gelen taleplerinin %83’ü de sizin gibi… Hamilelik başladıktan sonra araştırma yapıyor. Bunun için; 2011 yılından beri özel projeler yaptığımız sigorta şirketleri ile size Hamileyken Doğum Sigortası Paketi sunabiliyoruz.

Hamilelik süreci sonrası başvuru yapmanızı kabul ediyoruz, ülkemizin önde gelen özel hastanelerinde muayenelerinizi, rutin gebelik test ve tetkiklerinizi %100 karşılıyoruz. Normal & Sezaryen diye ayırmadan doğumunuzu, oda refakatçi ve doktor ücretlerinizde size para ödetmiyoruz. Her yıl değişen sağlık sigortası içeriklerimizi genişleterek, bir önceki projeye göre size daha kapsamlısını, sunmayı amaçlıyoruz.

Hamileyken Doğum Sigortası Paketi Avantajları Nelerdir?

Hamile bir anne adayı, henüz nasıl hamile kaldığının, bebeğini nasıl büyüteceğinin, nasıl doğum yapacağının telaşını atlatamamışken, bazen arkadaşları… Hatta ailesiyle paylaşmadan önce, sağlık sigortası ekibimizle hamile olduğunu konuşuyor. Bu bizim için tarifsiz bir mutluluk! Mutlu bir haber daha almanın keyfi bir tarafta, beklenti ve isteklerine göre bir anne adayına tüm hamilelik sürecinde ve sonrasında klavuz olmak, yol göstermek… Bizim işimizde en büyük motivasyon kaynağı.

Her yıl binlerce anne adayımızı takip ettiğimiz bu süreçlerde, hastanelerde, doktorlarda, fiyatlarda hatta doktorların yoğunlukları ve yaklaşımlarındaki herşeyden anında haberdar olan bir ekibiz. Sizin oturduğunuz semt, gitmek istediğiniz doktor yada hastane, sizi bekleyen maliyetler, sizin yada eşinizin çalışma koşullarına göre alacağınız vergi avantajı gibi detay bir çok konuyu, size göre yorumlayıp, bilgi verip, sizin karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.

 • Takibe başlayacağınız hastanede, muayenelerinizi karşılıyoruz.
 • Doktorunuzun haftalara göre isteyeceği tahlil ve tetkikleri ödüyoruz.
 • Herşey yolundaysa ne mutlu, ama aklınıza takılan şeyler olduğunda 7/24 destek veriyoruz
 • Belki ilk hamileliğin bu telaşlı ve bazen acemi anlarında, olası suistimallerin önüne geçiyoruz.
 • Takip edildiğiniz hastanede sunulan hizmetlerden en iyi koşullarda yararlanmanızı sağlıyoruz
 • Doğum öncesi küçük bilgilendirmelerle sizi her açıdan hazırlıklı hale getiriyoruz.
 • Doğum, Oda, Refakatçi, Doktor ücretlerinizin tamamını karşılayarak, sürprizlerden koruyoruz.
 • Doğumdan sonra bebeğiniz için planlamalarda yine yol gösteriyor ve sağlık sigortası önerilerimizi paylaşıyoruz.
 • Doğum Sigortası Paketi için ödediğiniz her kuruş için, vergi avantajı sayesinde Devlet Desteğinden yararlanmanızı sağlıyoruz.
 • Hastanelerden alabileceğiniz fiyatlarla karşılaştırıldığında her zaman en iyi fiyatı garanti ediyoruz.
 • Hazine Müsteşarlığına ve ilgili kanuna tabi çalışıp, işimizi gereğince yapıyoruz.
 • Herşeyden öte, sizin ve bebeğinizin sağlığı için en az sizin kadar kaygı duyuyor ve işimizi bu özenle, aiden biri gibi yapıyoruz.

Siz’de hamilelik sürecinde sağlık sigortası güvencesinde olun. İster hamilelik öncesinde, ister hamileyken doğum sigortası paketi yaptırarak; En ekonomik fiyata en fazlasını alın.

Hamilelik sürecinizde, doğum yapmak istediğiniz özel hastane fiyatları, kadın doğum doktorları, doğum sigorta paketi avantajları ve hastanelere göre fiyatları hakkında detaylı bilgi alın. Vergi avantajı ile yararlanacağınız devlet desteği hakkında neler yapmanız gerektiğini uzmanlarımıza hemen sorun. Tüm sorularınıza anında yanıt alın. Keyifli ve huzurlu bir hamilelik dönemi sonrası bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dileriz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Doğum İçin; Doğum Sigortası Yaptırmak ve Hastanelerin Sunduğu Paket Hizmetler Hakkında Bazı Notlar

 • Sigorta şirketleri ile sunulan Doğum Sigortası Poliçeleri, size çok sayıda anlaşmalı özel hastane alternatifi sunar. Doktorunuz yada hastane hakkında bir fikir değişikliği yaşarsanız, hiçbir kaybınız olmadan diğer anlaşmalı hastanelerde yada doktorlarda hizmet almaya devam edebilirsiniz. Hastanelerdeki Paket Hizmetlerde; Alacağınız hizmetler için her ay, rutin muayenelerinizde SGK farkı ödeyebileceğiniz gibi, sigorta poliçelerine bakarak hastaneler tarafından hazırlanmış paket hizmet teklifleri de alabilirsiniz. Fakat bu hizmetler sadece hastane ile aranızdaki ticari bir protokoldür. Sadece protokol yaptığınız hastanede geçerlidir. Olası aksi bir durumda, size vaat edilenler ve uygulamalar hakkında sorun yaşarsanız , elinizde geçerli bir belge olması için imzalı bir sözleşme örneği ve yaptığınız ödemenin ne için, hangi hizmete dair olduğunu gösterir şekilde, faturanızı almayı unutmayın. Elinizde fatura ve sözleşme yoksa, hiçbir kanuni hakkınız yok demektir.
 • Doğum Sağlık Sigortalarında poliçe kapsamına bakıldığında, muayene sayınız belirlidir. Beraberinde SGK kapsamında yapılan test ve tetkiklerin limiti ve sayısal sınırı yoktur. (*) Hastanelerden alınan paket hizmetlerde verilen test ve tetkikler için limit ve sayılar uygulanabilir. Daha sonra ek ücretlerle karşılaşmamak için testlerin yeterliliğini irdeleyin ve mutlaka elinizde yazılı, imzalı, onaylı bir belge olsun. Aksi halde, faturalandırılmamış ve hastane tarafından imzalanmamış hizmetler için bir talepte bulunamazsınız.
 • Doğum, çocuk yada aile sağlık sigortaları için ödediğiniz sağlık sigortası primleri, vergi avantajı sayesinde %15 ile %35 arasında Devlet desteğine tabidir. Yani ödediğiniz paranın vergi diliminize olan oranı kadarını geri almış olur, daha ucuza maal edersiniz. Hastanelerden alınan sağlık hizmetlerinde, ister aylık ödemele yapın, isterseniz paket hizmetler satın alın. Vergi avantajına konu edilemez. Devlet desteği söz konusu değildir. Bu nedenle aynı tutarda yaptığınız bir sağlık sigortası ödemesine kıyasla; Daha pahalıya maal olur.
 • Bir sağlık sigortasından, dilediğiniz zaman vazgeçme hakkınız var. Hazine Müsteşarlığı gün esaslı kesintiyi emreder. Yani, sigortalı kalınan gün için ödeme yapar, iptal talebinizi yapıp iptal ettiğinizde kalan günlerin para iadesini alabilirsiniz. Bu kanunda açıkça yer alır ve tüketiciyi korumak amaçlanır. (kaskonuz gibi) Özel bir hastaneden, bir hizmet satın almaya karar verdiyseniz, beklenmeyen bir sağlık durumunda yada kendi istediğinizle de olsa, vazgeçmeniz (paketi iptal etmeniz) halinde, yaptırımlarını, varsa iade koşullarını dikkatlice okuyun. Gerekirse itiraz etme hakkınızı kaybetmemek için ; Okuduğunuz belgenin adınıza düzenlenmiş, ıslak imzalı bir örneğini mutlaka alın.
 • Tamamlayıcı sağlık sigortaları ve doğum teminatları, özel hastanelerde SGK anlaşmalı tüm doktorlarda geçerlidir. Doktorun SGK anlaşması olması durumunda, ünvanına bakılmaksızın, sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alabilirsiniz. Özel bir hastaneden paket olarak sunulmuş bir hizmet var ve, doktor ismine göre, doktor ünvanına göre sizden farklı fiyatlar isteniyorsa, bunu mutlaka sorgulayın. SGK’nın özel hastanelerde sunulan hizmetlerde farklı fiyat uygulamaları olmaz. Ödemeniz istenilen paranın neden farklı olduğunu sorgulayın.

Yada… Hastanelerden tek tek fiyat almak, hastane ile imzalayacağınız bir sözleşmenin geçerliliği yada taahhütlerinizin sonuçları konusunda kaygı duymak yerine; Sizde sağlık sigortanıza doğum teminatı ekleyerek, doğum sürecinizde rahat edin. Ödemelerinizi taksitle yapın. Devlet desteğinden yararlanın. Merak ettiğiniz sorularınız için bize yazın, dilediğiniz zaman bizi arayın.

Çocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.  Sağlık sigortası alternatifi sunabildiğimiz çok sayıda sigorta şirketinden size en uygun çocuk sağlık sigortası teklifi almak için hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayın.
Çocuklarınıza tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabileceğiniz gibi anne yada babanın da olduğu poliçeleri avantajlarıyla karşılaştırın. Tamamlayıcı sağlık sigortası yada özel sağlık sigortası alternatifleriyle istediğiniz fiyata en iyisini alın.

Yeni Doğan Bebek İçin Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatı Nedir?

Yeni doğan bir bebekler için hastanede kattaki  ilk işlemler ücretsiz olarak sunulur. Topuk kanı alımı, doğum sırasında yeni doğan doktorunun muayenesi, koruyucu aşısı SGK anlaşmalı özel hastanelerde ücretsizdir. Doğum yapan annenin taburcu olmasını takiben 3-5 gün döneminde ikinci kez topuk kanı için hastaneye tekrar çağırılırsınız. Bu ziyarette ikici kez topuk kanı alınır ve sarılık kontrolü için bilirubin sayımı yapılır. Çoğu hastanede ek ücret alınmayan bu kontrol yanında bebeğiniz için işitme testi yapmanız önerilecektir. İşitme testi, kalça ultrasonu gibi işlemler sağlık sigortanız ile karşılanacağından harcamalara başlamadan sağlık sigortası yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Çocuklara Tamamlayıcı sağlık sigortaları bulunduğunuz ile ve tercih edeceğiniz anlaşmalı özel hastanelere de bakarak 750TL gibi primlerle yapılabilir.  Özel sağlık sigortası yaptırarak SGK anlaşması olmayan özel hastaneleri de kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tercihle yıllık ödemeniz gereken sigorta primleri 1550-1800TL aralığında olacaktır. Size özel hazırlanmış teklifle doğru fiyata en kısa sürede ulaşmak için birkaç bilgi ile şimdi teklif isteyebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by