dogum icin saglik sigortasi yaptirinDoğum İçin Doğum Sağlık Sigortası yaptırın.

Ankara’da istediğiniz özel hastanede, doğum yapmak için hemen doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel muayenehane hekimleri de dahil olmak üzere, anlaşmalı- anlaşmasız tüm kurumlarda doğum sağlık sigortası geçerlidir. Sigorta Partner Aş Ankara Ofisimizden Hemen Bilgi Alabilirsiniz.  (Doğum İçin Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın)

Muayene ve Tahliller İçin Yararlanabileceğiniz Özel Hastanelerden Bazıları

Muayene, tahliller ve doğumunuz için hemen doğum sağlık sigortası yaptırın. Ankara’da Acıbadem, Memorial, Tobb Etü, Bayındır Hastanesi, Güven Hastanesi, Liv Hospital, Medicana, Medical Park, Koru Hastanesi, Medisun Çayyolu, Eryaman Hastanesi , Lokman Hekim Akay, Lokman Hekim Etlik Hastaneleri semtlere göre en çok tercih edilen özel hastanelerimizdendir. En avantajlı doğum sağlık sigortası için hemen şimdi bilgi alabilirsiniz. (Doğum İçin Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın)

Doğum Sağlık Sigortası Devlet Desteği

Doğum için yapacağınız sağlık sigortası, taksitli ödeme kolaylığı sağlar. Ayrıca ödeyeceğiniz  sağlık sigortası primleri üzerinden  hesaplanan vergi avantajı ile %15 ile %35 arasında Devlet Desteğinden Yararlanırsınız. Böylece muayene, tahliller ve doğumunuz, özel hastane fiyatlarına göre ortalama %20 daha ucuza mâl olur. Devlet desteğinden yararlanmak için sizin yada eşinizin kamu/özel sektör ayrımı olmaksızın çalışması yada iş yeri sahibi olması yeterlidir.

Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortası

Henüz hamile olmayan ama daha fazla beklemek istemeyen anne adaylarımız için; Bekleme süresi olmayan doğum sağlık sigortası alternatiflerimiz var. Bekleme süresiz doğum sağlık sigortasını 9 taksitle öder, ortalama %20 Devlet Desteği alırsınız. Üstelik Tercih edeceğiniz özel hastane fiyatlarının çok daha altında bir  fiyata maal edersiniz. Örneğin Koru Hastanesine doğumunuzun toplam maliyeti 6800-7000TL iken… Siz Koru Hastanesi için Bekleme Süresiz Doğum sağlık sigortasına yaklaşık 2.940TL’yi 9 taksitle  ödersiniz. Üstelik %20 Devlet Desteği ile maliyetiniz 2.350TL’ye düşer. (Hamile olmadan başvuru yapmış olmalısınız) Teklif Al

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası

Hamileyseniz, hala geç kalmış sayılmayız. Size Hamileyken de başvuru yapabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortası sunabiliyoruz. Ankara’da çok sayıda özel hastanede yararlanabilirsiniz. Muayeneler ve tahlilleriniz %100 karşılanır. Normal & Sezaryen Doğum ayrımı olmaksızın.. Oda, refakatçi ve doktor ücretlerinizin tamamını doğum sağlık sigortanız karşılar. Siz sağlık sigortanızı 9 taksitle kolaylıkla öderken, vergi avantajıyla ortalama %20 Devlet Desteğinden yararlanır. Özel bir hastaneden aldığınız fiyatın oldukça altında maliyetlerle doğum yaparsınız. Çünkü, Sigorta Şirketlerimiz ve biz her yıl binlerce doğumu takip ederken sizin bireysel olarak aldığınız fiyatlarla karşılaştırdığımızda hastanelerle  daha iyi pazarlık eder ve daha iyi fiyatlar alabildiğimiz için size hamileyken de doğum sigortası sunabiliriz.

Ankara Ofisimize ve çağrı merkezimize (0850) 346 11 30 ‘dan 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Sağlık Sigortası Uzmanlarımız sizi Ofisimizde siz misafir ederler. Şimdi bilgi almanın tam zamanı.   (Doğum İçin Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın) 

Soru Sor
Whatsapp
Doğum İçin Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by