BAU Medical Park Göztepe Hastanesi Doğum PaketiBahçeşehir Üniversitesi Medical Park Göztepe Hastanesi Doğum Paketi, İstanbul Anadolu Yakası’nda anne adaylarımızın en çok tercih ettiği anlaşmalı kurumlarımızdandır. Özellikle hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın, muayeneler, tahliller ve doğum için ayrıca ücret ödemediği ve sunulan  doğum paketi avantajlarıyla,  Anadolu yakasında, Göztepe, Kadıköy, Ataşehir, Sultanbeyli, Üsküdar çevrelerinden  gelen çok sayıda anne adayının en çok tercih ettiği hastanedir.

Medical Park Göztepe Hastanesi Doğum Paketi Ne Zaman Alınır?

Sağlık Sigortaları ve doğum paketleri, anne adayları tarafından en çok hamilelik döneminden hemen önce ve hamilelik başladıktan kısa süre sonra araştırılmaktadır. Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız; Hamilelik dönemi için sağlık sigortası özelliği taşıyan doğum teminatların satın alabilirsiniz (Üstelik bekleme süresi olmadan)

Eğer şu anda hamileyseniz; Henüz geç kalmış sayılmazsınız! Önümüzde yaklaşık 40 hafta boyunca devam edeceğiniz muayeneler, yapılması gereken planlı rutin tetkikler ve doğumunuz için hemen Medical Park Göztepe Hastanesi Doğum Paketi hakkında bizden bilgi alın.

Doğum Paketi Neleri Kapsar?

Son adet tarihinde gecikme yaşayan bir anne adayı, hamile olup olmadığını öncelikle evde yapacağı basit bir testle öğrenebilir.  Bunun arkasından 4 ve 6 hafta arasında bir kan testi ile kesin sonucu alır ve 8 hafta itibariyle yapılacak ultrason görüntülemesi ile… Artık hamilelik süreciniz başlamış demektir. Yaklaşık 9 ay süren bu süreçte her ay düzenli olarak doktorunuza muayene olursunuz, planlanmış olan takvime göre yapılması gereken rutin tahlil ve tetkikleriniz olur. Aynı zamanda doğumunuz yaklaştığında doktorunuzla birlikte karar vereceğiniz şekli ile; Normal doğum ya da sezaryen doğuma karar verirsiniz.

Doğum paketleri, hamileliğin ilk haftalarında itibaren; Muayenenizi, yapılması gereken rutin testleri ve tahlilleri karşılar. Doğum yaptığınızda; Normal doğum ya da sezaryen diye bir ayrım olmaksızın, doğum harcamalarınızı,   oda- refakatçi ve operatör doktor masraflarınızı karşılar.

Böylece siz yaralanmış olduğuz doğum paketi ile; Anlaşmalı hastanemizde herhangi bir ek ödeme yapmadan kolaylıkla Bebeğinize kavuşursunuz .Doğum paketleri hakkında detaylı bilgi için hemen bize ulaşın

Yeni Doğan Bebek Paketi

Doğumunuzdan hemen sonra bebeğiniz için ilk aşı yapılır. Yeni doğan çocuk doktoru muayene eder ve doğum raporunu hazırlar. Topuk kanı ise, doğumdan hemen sonra alınır. Bu hizmetler SGK kapsamında olduğundan ek ücret ödemezsiniz. Ayrıca, gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım harcamalarında da bir limit ve sınır olmaksızın SGK güvencesinde hiç bir fark ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Fakat bebeğinizin ilk haftasından sonra, geç kalmadan, çocuk sağlık sigortası için araştırma yapmaya başlamalıyız. Hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinden sizin beklentilerinizi karşılayacak teminatlarla, sağlık sigortası fiyatlarını alıp değerlendirmeliyiz. Sağlık sigortası primlerinizin %35’e varan tutarı vergi avantajı desteği ile cebinizde kalır. Ayrıca yıl içindeki muayene tahliller ve yatış gerektiren durumlar, bu kez sigorta şirketi güvencesindedir. Hemen Bilgi Alın

Soru Sor
Whatsapp
BAU Medical Park Göztepe Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by