Demir Hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum TeminatıDemir Hayat Sigorta’dan Memorial Hastanesi ‘nde geçerli yepyeni sağlık sigortası ürünümüz Demir Hayat Ekinoks Plus. Üstelik Limitsiz Doğum Teminatıyla… 6 Kasım 2018 tarihinden itibaren sigortalılarımıza sunuldu.

Demir Hayat Sigorta Aş ile Mayıs 2017’de başladığımız Hamileyken Doğum Sigortası projemizdeki anlaşmalı kurumlarımızda anne adaylarımızın 3200’den fazla doğumu gerçekleşti. Bu süreçte başta Ankara, İstanbul ve Bursa olmak üzere alternatif anlaşmalı özel hastanelerimizde takibi yapılan anne adaylarımızdan çok sayıda geri dönüş aldık.

Ankara’da doğum yapmış anne adaylarımızın bir bölümü, doğumdan sonra bebeklerinin takibi için, çocuk doktoru arayışı sırasında  SGK anlaşması olmayan hastaneleri tercih etti. Bunların en başında ise, Memorial Ankara Hastanesi geliyor. Kadın doğum bölümü ve çocuk sağlığında tanınmış hekimlere kadrosunda yer veren Memorial Grubu ve Demir Hayat Sigorta Aş, sigortalılarımızdan gelen talebi cevapsız bırakmayarak; Demir Hayat Ekinoks Plus Sağlık Sigortasını kasım ayı itibariyle sundu.

Demir Hayat Ekinoks Plus Teminatları

Memorial Hastanelerinde geçerli özel sağlık sigortamız, sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek teminatlarla dizayn edildi. Sadece Yatarak Tedavi Teminatı ile alınabileceği gibi, bu ana teminata dilerseniz ayakta tedaviyi hatta limitsiz doğum teminatını ekleyebiliyorsunuz. Ayakta tedavi teminatı; Farklı  yaş gruplarından sigortalılarımızın  yıllık sağlık harcamaları dikkate alınarak 5.000TL limitle sunuluyor.

Anne adaylarımızın doğum için  son dönemde en çok tercih ettiği hastane Memorial Ankara oldu.

Demir Hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum Teminatı

Demir Hayat Sigorta ile devam eden projemizde hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza hamileyken de doğum sigortası yada doğum paketi alternatifleri sunarken, kullanım alışkanlıkları daha çok SGK anlaşmalı hastaneler yönündeydi. Özellikle Ankara’da Çukurambar ve çevresinde muayenehane sayısı hızla artan, kadın doğum doktorlarımızın, doğum için en çok tercih ettiği hastane yine Memorial Ankara oldu. Bu artan talebi cevapsız bırakmayarak, Memorial Ankara Hastanesinde geçerli limitsiz doğum teminatı Demir Hayat Ekinoks Plus ‘da.

Demir Hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum Teminatı Avantajları

Muayeneler, tahliller ve limitsiz doğum teminatı ekonomik sağlık sigortası primleriyle sunuluyor.

 • Sağlık sigortalarımıza vergi avantajı ile sağlanan ve oranı vergi diliminize göre %35’e ulaşan devlet desteği, doğum paketlerinin önemli bir tercih sebebidir.
 • Üstelik, 5 ve 9 taksit seçenekleriyle sağlık sigortanıza kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
 • Uzun bekleme süreleri yok.
 • İlk yıl doğum eyleminizin gerçekleşmesi halinde 2. yıl yeniden doğum teminatı için prim ödemeniz gerekmiyor.

Demir Hayat Ekinoks Plus Anlaşmalı Hastanele

Tüm Türkiye’de Memorial Grubu Sağlık kuruluşlarında geçerlidir. Memorial Sağlık Grubu; İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 2 tıp merkezi ile 1 wellness merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda.

Demir Hayat Ekinoks Plus Sağlık Sigortası Ek Hizmetler ve İndirimler

 • Ömür Boyu Yenileme Garantisi’nden faydalanma imkanı sunar.
 • Zengin asistans hizmetlerle her an yanınızda
  • Online Doktor
  • Diş Paketi*
  • VIP Check-up*
 • Wellness hizmetlerinde indirim avantajlar
 • Ekinoks Plus Sağlık Sigortası sahipleri, Memorial Wellness – Zorlu şubesinde 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere aşağıdaki indirimli hizmetlerden faydalanabilirler.
 • Vildan Çelik tarafından uygulanacak Beslenme ve Diyet seanslarında %20 indirim
 • Medikal fitness danışmanı tarafından özel analiz ile birebir gerçekleştirilen Reformer Pilates seanslarında %20 indirim.
 • Bölgesel yağlardan kurtulabileceğiniz, vücut şekillendirmede en ileri teknoloji olan I-lipo seanslarında %20 indirim.
 • Nemini kaybetmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna bile güvenle uygulanan en gelişmiş cilt yenileme sistemi Hydrafacial için 4 seanslık paketlerde geçerli %20 indirim.

Memorial Ankara Hastanesi Demir Hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum Paketi İçin Hemen Ankara Ofisimizden Bilgi Alın

Memorial Grubu İstanbul, Kayseri, Antalya Hastanelerinde Geçerli Demir hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum Teminatı İçin Detaylı Bilgi Alın

Soru Sor
Whatsapp
Demir Hayat Ekinoks Plus Limitsiz Doğum Teminatı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by