Yrd. Doç. Dr. Başak GülerYrd. Doç. Dr. Başak Güler , Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde onlarca mutlu anne adayımızın doktorudur. Daha önce TDV 29 Mayıs Hatanesi ve Medicana International Ankara ‘da görev yapan hekimimiz, sigortalılarımızdan aldığımız geri dönüşlerde hep mutlu, hep olumlu resimlerle bizleri de bu mululuğa ortak ediyor.

Hamilelik süreci henüz başlamamış anne adaylarımızın yararlanabildiği doğum teminatlı sağlık sigortaları yanında, Hamileyken Yapabildiğimiz Doğum Paketlerimiz, muayene tahliller ve doğumda, anlaşmalı özel hastanelerimizde avantaj sağlıyor. Sigortalılarımız fark ücret ödemeden istedikleri hekimlerde takibe başlıyor.

Bu heyecanlı ve bir o kadar da acemi olunan dönemde, size yol gösterecek, aradığınızda ulaşabileceğiniz, aldığınız bilgiler kadar soracağınız sorulara da cevap alarak huzurlu bir hamilelik dönemi için doktor tercihiniz çok önemli. Büyük şehirlerde bu konuda çok fazla özel hastane ve doktor seçeneğiniz varken, nasıl karar vereceğiniz ise gerçekten önemli bir soru.

Yakın zamanda hamilelik yaşamış arkadaşlar, akrabalar, yakınlar hatta kayınvalidenizden bile bir doktor tavsiyesi alabileceğinizi unutmayın ve bunu da pek yadırgamayın. herkes iyi niyetle  size yardımcı olmaya çalışıyor. Fakat bu iyi niyet bazen kafanızda kocaman soru işaretleri ve kararsızlıklarla sonuçlanabilir. Doktor tercihiniz için, muayeneler için ulaşım kolaylığı, hastanenin tıbbi yeterliliği ve donanımı önemlidir.

Tıbbi olarak, doğum yapacağınız hastanede  gerekli donanım ve yeterliliğe sahip olduğuna ikna olduktan sonra; Konu, doğuma kadar geçer sürede size yol arkadaşlığı yapacak, yönlendirecek ve tecrübeleriyle sağlıklı bir gebelik geçirmenize katkı sağlayacak… Kadın doğum doktorunuza geldi.

Mucizevi şekilde bir bebeğin anne karnına yerleşmesi, orada gelişimi ve hayat bulması, zaten bir anneye verilmiş en eşsiz yetenekken,  bebeğinizi doğurabilme kabiliyetine zaten sahipsiniz. İyi bir kadın doğum doktoru ise, bu süreçte size destek olan, sağlık koşullarınızı yakından takip ederek, bebeğinizin sağlıkla gelmesine ortak olur.

Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde gören yapan değerli hekimlerimizden Yrd. Doç. Dr. Başak Güler, bu konuda yüksek bir hasta memnuniyetine sahip. Yüzlerce bebeğin doğumunda bulunan, hayata ilk adımlarında günün her saatinde anne adaylarımızın yanında olan değerli hekimimize, sigortalılarımızdan aldığımız bu keyifli geri dönüşler için çok teşekkürü bir borç biliyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Başak Güler Hangi Hastanededir?

Yrd. Doç. Dr. Başak Güler, makaleyi kaleme aldığımız tarihte, Kasım 2018’de Liv Hospital Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde görev yapmaktadır. Liv Hospital, tıbbi yeterliliği konusunda yenilikçi teknolojiler ile donatılmış, Ankara’nın en  iyi özel hastaneleri arasındadır. Randevu ve bilgi için (0850) 346 11 30 ‘u arayabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Başak Güler Hangi Okuldan Mezundur?

Yrd. Doç. Dr. Başak Güler, Hacettepe Üniversitesi mezunudur ve uzmanlığını Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde almıştır. Liv Hospital Ankara’da tam zamanlı çalışan SGK anlaşmalı hekimlerdendir. Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve SGK ile hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı sigorta + doğum teminatları sayesinde avantajlı doğum paketlerinden yararlanarak, gebelik takibinize hemen başlayabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Başak Güler Doğum Ücretleri

Liv Hospital Ankara’da gebelik takibi yapan ve hastalarını kabul eden değerli hekimlerimizden Yrd. Doç. Dr. Başak Güler, hamileyken sunabildiğimiz doğum paketleri ve sağlık sigortaları ile anlaşmalı olduğundan; Hemen Ankara ofisimizle iletişime geçerek, hamileyken doğum teminatı alabilirsiniz.Böylece, muayenelerinizde sadece 15TL ödersiniz. Tahlil ve tetkikler ücretsiz yapılır. Doğumda ise yine ek bir ücret ödemezsiniz.

Sağlık sigortalarından  sadece doğum için hizmet almanız gerekmiyor. Yıllık ekonomik primlerle yapabileceğiniz tamamlayıcı sigortalarımız ile yıllık rutin kontrollerinizde de sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için hemen bize ulaşın.

Soru Sor
Whatsapp
Yrd. Doç. Dr. Başak Güler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by