Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Türkiye genelinde SGK anlaşmalı seçkin özel hastanelerde sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek hizmet almanızı sağlar. SGK mensubu tüm bireyler ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri kamu/ özel sektör çalışan, bağkurlu iş yeri sahipleri  yada emekli ayrımı olmaksızın, isteğe bağlı olarak tamamlayıcı sigortadan yararlanabilir.

Özel bir hastaneye gittiğinizde ödemeniz gereken muayene ücreti, tahlil tetkikler hatta gerektiğinde yatış, ameliyat giderlerinden artık korkmanıza gerek yok. Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası , avantajlı planları ve ekonomik primleri ile oldukça ulaşılabilir ürünler sunuyor. SGK anlaşmalı özel bir hastanede muayene için sadece 15TL SGK katılımı ödeyin. Yapılması gereken tahlil ve tetkiklerin tamamını Doğa Sigorta karşılasın.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası “Doğru Adım” Sağlık Sigortası Planları

  • Yıl içinde, çok fazla doktora gitmeyen ve muayene, tahlil, tetkik gibi sağlık harcamaları için vakti olmayanlara; Sadece Yatarak Tedavi planı ile Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası öneriyoruz. Ekonomik bir yıllık primle, bütçenizi hiç zorlamadan, ödemelerinizi taksitle yapın ve beklenmeyen bir durumda özel bir hastane yatışınızı, gerektiğinde sağlık sigortanız başladıktan sonra ortaya çıkmış bir şikayete bağlı ameliyatınızı Doğa Sigorta %100 karşılasın. Üstelik Oda, refakatçi, doktor ücretleri dahil.
  • Yatarak tedavili bir plan sizi büyük harcamalara karşı koruyacaktır. Fakat belki birkaç kez doktora gitmeye ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorsanız. O halde size Yatarak Tedavi Teminatı + 6 Muayene Hakkı almanızı öneriyoruz. Vakit bulamayan, doktora çok gitmeyen ama gerektiğinde Doğa Sigorta ayrıcalıkları ile sadece 15TL SGK katılı dışında para ödemeden sağlık hizmeti almak isteyenlere…
  • Küçük çocukları olan, okula yeni başlayan yaramazların sık hastalanabileceği sizi kaygılandırıyorsa, küçük bir prim farkı ödeyerek, sağlık sigortanızı 6 yerine 8 muayene hakkıyla hemen satın alın.  Yatarak Tedavi Teminatı + 8 Muayene Hakkı. Böylece, hesaplamadığınız olası doktor ziyaretlerinizde Doğa Sigorta yine yanınızda olsun. Size para ödetmesin.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Primleri Neye Göre Belirlenir?

Doğa Sigorta, ülke genelindeki anlaşmalı özel hastanelerde hizmet sunan, bu hastanelerin bulunduğu illere göre sağladığı avantajlı anlaşmalı fiyatlarını ise, sigortalılarına yansıtan yerli sermayeli güçlü bir sigorta şirketidir. Dolayısı ile, İstanbul, Ankara ,Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, İzmir, Konya , Samsun gibi şehirlerde olduğu gibi  farklı coğrafi bölgelerdeki sigortalılarımıza daha avantajlı sağlık sigortası primleri sunabiliyoruz.

Yaş faktörü ise, elbette sigortacılığın olmazsa olmazıdır. Erken yaşta sigortalımız olan ve uzun yıllar yola bizimle devam etmek isteyen sigortalılarımız, bundan sonra ortaya çıkacak rahatsızlık ve hastalıklardan korkmasın. Gelecek yılı beklemeden bu yıl erkenden sağlık sigortanızı yaptırın. Hemen arayıp yaşınıza göre, size özel sağlık sigortası teklifimizi alın. 

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Vergi Avantajı Sağlar mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında; Sigortalı birey, evliyse eşi ve varsa çocukları için de ödediği sağlık sigortası primlerinin tamamı üzerinden vergi avantajından yararlanır.  Çalışanlarda aylık, işverenlerde ise yıllık gelirler üzerinden devlete %15 ile %35 arasında değişen  basamaklarda gelir vergisi ödenir.

Bir yıl boyunca ödediğiniz sağlık sigortası priminizin vergi dilimi oranı kadarı devlet tarafından desteklenir. Böylece poliçenizi aynı oranda daha ekonomik fiyatlara maal etmiş olursunuz. Vergi avantajı hakkında sorularınız hemen bize sorabilirsiniz. 

Doğa Sigorta Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yapıyor mu?

Bireysel sigortalılarının her beklentisini, kurumsal müşterilerdeki ciddiyetle cevaplayan Doğa Sigorta, bireysel tamamlayıcı sağlık planlarında olduğu kadar, grup tamamlayıcı sağlık sigortalarında da başarılı bir sigorta şirketidir.

Avantajlı grup tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarımızı öğrenmek için, sizi tanımamıza izin verin. Birka sorumuz ardından hemen avantajlı grup sağlık sigortası fiyatınızı alın ve Doğa Sigorta ailesine katılın. Grup Sağlık Sigortası Teklifi İsteyin.

İlkokul Öğretmeniyim. İlk-San Üyeleri İçin Doğa Sigorta’dan Özel Bir Fiyat Alabilir miyim?

2018 yılı Kasım ayında Doğa Sigorta, öğretmenlerimiz için  hazırladığı avantajlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatını basında duyurdu. Ülkemizin dört bir yanında mesleğine gönül veren, bizler için geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimize avantajlı tamamlayıcı sağlık sigortası primleri yine Doğa Sigorta’da.  Hemen Teklif Alın.  

Doğa Sigorta Sadece Tamamlayıcı Sağlık Sigortası mı Yapıyor?

Doğa Sigorta, ülkemizde bireysel sigortacılık ürünlerinde oldukça iddialı bir şirket, sağlık gibi hassas bir konuda sunduğu başarılı ürünler yanında;

  • Aracınıza çekici hizmeti ve mini onarım teminatı sunan ayrıcalıklı  DOĞA TRAFİK sigortamız.
  • Yaygın anlaşmalı servis ağıyla hizmet verdiğimiz ve isterseniz sınırsız ikame araç hakkıyla DOĞA KASKO poliçemiz.
  • Evde beklenmeyen risklerin canınızı sıkmasını önlediğimiz dopdolu teminatları ve ekonomik primlerle DOĞA KONUT sigortamızla yanınızdayız.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İçin Nasıl Teklif Alırım?

Biz, size sadece; Tamamlayıcı sağlık sigortası için en güvenilir, ulaşılması en kolay  adresi verelim. Siz, beklentinizden fazlasıyla karşılaşmaya hazır olun.

www.TamamlayicisaglikSigortasi.com.tr 

Soru Sor
Whatsapp
Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by