Medisis HastanesiMedisis Hastanesi Keçiören ilçesinde; Belediye binasının yakını ve  Keçiören Migros’un hemen yanındadır. Ankara’nın kuzeyinde, yakın zamanda açılan ve hizmet vermeye başlayan, Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalı en büyük Hastanedir. Ankara’da daha önceden bildiğimiz SGK anlaşmalı birçok hastanenin açılışında olduğu gibi; Medisis Hastanesi de, diğer hastanelerden konusunda uzman çok sayıda doktoru, transfer etmiş ve kadrosuna almıştır. Daha önceleri; Etlik, Keçiören, Pursaklar, Aydınlıkevler bölgelerinden şehir merkezine ulaşmak zorunda olan önemli sayıdaki hasta potansiyeli, artık kendi ilçelerinde, yeni hizmet vermeye başlayan Medisis Hastanesi’nde yüksek standartlarda sağlık hizmeti alabilecek. Hastanenin kolay ulaşılabilir durumdaki lokasyonu, çevresinden geçen toplu taşıma araçları ve en önemlisi, yoğun trafikten etkilenmeyecek olması; Hastaların Medisis’i tercih edeceği önemli nedenlerdendir. Medisis Hastanesi özellikle, kadın doğum bölümünde hizmete başlayan kadın doğum doktorları ile, yıllık rutin kontroller ve hamilelik döneminde, gebelik takibi için; Bulunduğu bölgede önemli fırsatlar yaratacaktır.

Medisis Hastanesi’ne Nasıl Ulaşılır?

Keçiören’den Kızılay Ulus istikametine giden ve Fatih Caddesi güzergahını kullanan tüm toplu taşıma araçları Medisis Hastanesi’nden geçmektedir. Ayrıca yine hastanede tedavisini tamamlayan hastaların Atatürk Caddesi üzerinden binebilecekleri tüm toplu taşıma araçları yine ilçe girişinden geçerek Keçiören’in farklı semt ve mahallelerine ulaşacaktır. Etlik istikametinden gelen hastaların Basın Caddesi üzerinden Keçiören Belediyesi yönünde ilerleyerek hastaneye kolaylıkla ulaşması mümkün. Toplu taşıma araçlarının ve bağlantı yollarının alternatifler sunması; Diğer ilçelerden çok sayıda  hastanın da Medisis’e ulaşmasını sağlayacaktır.

Medisis Hastanesi Ücretleri

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Anlaşması ile hizmet verecek olan Medisis Hastanesi ,kamu ya da özel sektörde çalışanlarla birlikte, elbette emeklilere de  hizmet sunacaktır. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortası,  anlaşmalı kurumlarından biri olacak hastane, sizlere hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin alternatif tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesiyle,  hasta kabul edecektir.

Böylece Sadece 15 TL ödeyerek, SGK + Tamamlayıcı Sigorta ile Medisis’te muayene olabilir,  tahlillerinizi  ücretsiz olarak yaptırabilir ve farklı ücret ödemeden Medisis Hastanesi’nden yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları hakkında bilgi ve fiyat almak için hemen Ankara ofisimize ulaşabilirsiniz.

Muayene, Tahliller ve Ameliyatlar Hakkında

Özel Sağlık Sigortaları ve SGK ile hizmet alabileceğiniz Medisis Hastanesi’nde tamamlayıcı sağlık sigortası ile hiçbir fark ödemezsiniz. Sizde hemen ekonomik primlerle tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın ve Medisis Hastanesi’nden hizmet almaya başlayın. Unutmayın Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, (özel/ kamu) çalışanlar, çalışanların  eş ve çocukları ile şirket sahibi işverenler için;  Yüzde 15 ile yüzde 35 arasında değişen gelir  vergisi dilimlerine göre vergi avantajı ile desteklenmektedir. Böylece devlet desteği sayesinde, sağlık sigortanızı çok daha ucuza alabilirsiniz.

Kuzey Ankara’da Keçiören ve çevre ilçelere oldukça yakın bir lokasyonda bulunan ve yüksek standartlı sağlık hizmeti sunan Medisis Hastanesi’nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ; Muayeneler tahliller, hatta ameliyatlarınız için hiçbir fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.Detaylı Bilgi Al 

Soru Sor
Whatsapp
Medisis Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by