Lokman Hekim Doğum PaketiLokman Hekim Doğum Paketi ve Avantajları Hakkında Bilgi Almak için Ankara ofisimizi hemen arayabilirsiniz. Grup hakkında kısa bir bilgilendirme; Lokman Hekim Hastaneleri, Türkiye’de ve yurt dışında sağlık hizmeti sunan bir gruptur. 1996 yılında kuruldu. Sigortalılarımız, Lokman Hekim Hastanesi ile önce Etlik’te tanıştı. 2002 yılından sonra Lokman Hekim Etlik Hastanesi, bölgede önemli bir büyüme ve hasta potansiyeli kazanmıştır. 2008 yılında Sincan Lokman Hekim faaliyete geçti. 2008 yılından sonra Borsa İstanbul’a arz olan grup, hastane yatırımlarına hız vererek devam etti. 2011 yılında Van’da açılan ilk hastanelerini hemen 2012 yılında Van Hayat Hastanesi takip etti. Ankara’da saygınlığı  ile bilinen Akay Hastanesi 2016 yılında Lokman Hekim Akay Hastanesi olarak grubun bünyesinde katıldı. Etlik, Sincan ve Lokman Hekim Akay Hastanesi, Ankara’da bugüne kadar çok sayıda doğumun gerçekleştiği başarılı hastanelerdendir. Özellikle Akay Hastanesi’nin 2016’da gruba katılmasından sonra yapılan tadilatlar iyileştirmeler ve doktor kadrosuna katılan  önemli isimler, Akay Hastanesi‘ni tekrar önemli bir sağlık kurumlarından biri haline getirdi. Farklı ilçelere hizmet veren hastane grubu; Demetevler tarafında (sağlık hizmeti sunucu), özel hastane eksiğini fark ederek, yine 2016 yılında Demetevler Tıp merkezini faaliyet açtı. Bugün çok sayıda sigortalımızın hizmet aldığı Lokman Hekim grubu, her yaştan hastaya hizmet vermektedir.

Lokman Hekim Hastanesi Doğum Paketi

Lokman Hekim Hastanelerinden birinde, doğum yapmak istiyorsanız ve hamilelik süreciniz henüz başlamadıysa; Size çok avantajlı bir teklifimiz var. Sağlık Sigortası branşında hizmet verdiğimiz 20’den fazla sigorta şirketinin doğum teminatı için farklı alternatifleri var. Bu alternatifler arasından ise; Size en uygun, beklentilerinizi karşılayacak ve en ekonomik teklifi sunacağımız sağlık sigortası; Burada! Şu anda hamile değilseniz hamilelik süresince yapacağınız doktor muayeneleri, doktorunuzun isteyeceği rutin gebelik testleri,  normal doğum yada sezaryen doğum… Oda ve refakatçi giderlerinizin tamamı; 2.200 TL ile 2600TL arasında yaşa göre değişen, sağlık sigortası primleri ile hemen alınabilir

Üstelik bu tutarı 9 taksitle kolayca ödeyebilirsiniz En önemlisi ise sağlık sigortası için ödeyeceğiniz para üzerinden, sunulan vergi avantajıyla yüzde 15 ile yüzde 35 arasında değişen oranlarda, bir devlet desteği alacaksınız. Böylece 2300 TL ödemiş olduğunuz sağlık sigortanızdan, yaklaşık 460 TL kadar, devlet desteği sağlayarak; Sağlık sigortası priminizi, 1800-1900 TL gibi avantajlı bir rakama mal edeceksiniz.  Bekleme süresi olmadan uyguladığımız bu sağlık sigortalarında; İster bu yıl, ister gelecek yıl dilediğiniz zaman hamilelik süreciniz başlayabilir. Bu yıl (Sağlık sigortanızı satın aldığınız ilk 12ayda ) hamilelik süreci başlar ve 12 ay sonuna kadar, doğum da yapmış olursanız; Gelecek yıl tekrar doğum teminatı için para ödemenize gerek yok! Yani ilk yıl yapacağını sigortayla muayeneler, tahliller ve doğumunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Sağlık sigortaları muayene tahliller ve doğum için çok avantajlıdır. Hemen Teklif Alın 

Lokman Hekim Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı

  • Doğuma kadar ki muayeneler için sadece 15 TL (SGK) katılımı ödersiniz.
  • Muayenelerinizde,  doktorunuzun ünvanına bakılmaksızın (Uzman Dr., Doçent Dr., Prof. Dr. ) istediğiniz SGK anlaşmalı hekimi seçebilirsiniz.  Cebinizden başka hiçbir ücret çıkmaz.
  • SGK kapsamında yapılan muayenelerinizde, kadın doğum uzmanının isteyeceği rutin gebelik test ve tahlilleri sağlık sigortanız tarafından %100 karşılanır.
  • Doğuma kadar geçen süreçte, gebeliğe bağlı bir yatış gerçekleşmesi halinde, tercih edeceğiniz sağlık sigortası kapsamına göre; Bu riskler teminat altına alınabilir.
  • Doğum zamanı geldiğinde normal doğum yada sezaryen doğum %100 sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Üstelik; Doktor ücreti, oda ücreti, refakatçi masrafı gibi ek ücretler ile karşı karşıya kalmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları+ Doğum Teminatı; adından da anlaşılacağı gibi; SGK’yı tamamlayıcı özelliktedir. Dolayısıyla; Lokman Hekim Hastanelerinde SGK kapsamında aldığınız hizmetlerden doğan ve sizin ödemeniz gereken farklarının tamamını karşılar. Böylece SGK + Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanarak; Hiçbir ek ücret ödemeden doğum sürecinizi tamamlar ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

 Bebeğiniz doğduktan sonra; Onun için tamamlayıcı sağlık sigortası yapmayı unutmayın!

Bebeğinizin 1 yaşına kadar ki; Muayene, tahliller ve kontrollerinde yine istediğiniz hastanede Sadece 15 TL ödeyerek sağlık hizmeti alın.

Soru Sor
Whatsapp
Lokman Hekim Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by