Liv Hospital Doğum ÜcretiLiv Hospital Doğum ücreti 2019 yılında ne kadar oldu? Sezeryan doğum fiyatı, normal doğum fiyatı, muayene ve tahliller ne kadardır… Tüm sorularınıza hemen cevap alabilirsiniz. Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde kadın doğum bölümünde kullanabileceğiniz farklı alternatifleri size sunuyoruz.

Bunlardan ilki anlaşmalı hastanemizde, muayeneler tahliller ve doğum için size sunduğumuz Liv Hospital Doğum Paketi’dir. Liv Hospital Doğum paketi hamilelik döneminizde ihtiyaç duyacağınız tahlil – test listesi, muayene sayıları ve diğer hizmetlerin doktorlarımızla birlikte hazırlanmış bir içeriğe sahiptir. Böylece hamilelik dönemindeki sürprizlerden sizi korumaya çalışıyor ve belirsizlikleri ortadan kaldırıyoruz

Sigorta Partner – Liv Hospital Doğum paketi yanında, anne adaylarımıza sunabildiğimiz diğer alternatifimiz, sağlık sigortası kapsamında hamileyken de sunabildiğimiz Liv Hospital Doğum Sigortası ürünleri; muayene tahliller ve doğum harcamanızı karşılarken taksitle ödeme ve vergi avantajıyla önemli bir devlet desteği sağlar. Çalışan anne adayları ya da dilerlerse eşlerinin yararlanabildiği vergi avantajı desteği, doğum paketi için ödeyeceğiniz tutarın yüzde 15’i ile yüzde 35’i arasında değişmektedir.

Böylece çok daha uygun rakamlarla yapabildiğimiz bir doğum sigortası ile fiyat avantajı sağlamakla kalmaz… Ayrıca yararlanacağınız vergi avantajı desteğiyle doğum harcamalarınız %30 daha da ekonomiktir. (Liv Hospital Doğum Ücreti)

Liv Doğum Paketi Hakkında Bilgi Alın

Liv Hospital doğum ücreti 2019 yılı için; Muayeneler, tahliller ve doğumda ödeyeceğiniz parayı da dikkate alarak… yaklaşık 8 bin liranın üzerindedir. Bu hizmetleri bir doğum paketi kapsamında satın almak isterseniz; Size 7000TL – 7500TL aralığında bir paket fiyat teklif edebiliriz. (Liv Hospital Doğum Ücreti)

Sağlık sigortası vergi avantajından faydalanarak, bir doğum sigortası almak isterseniz; Yine muayene, tahliller ve doğumun tamamı için ödeyeceğiniz rakam yaklaşık 6500 liradır. Vergi avantajını dikkate aldığınızda bu tutarın size gerçek maliyeti yaklaşık 5500 lira olacaktır. Doğum paketleri ve hamileyken sunabildiğimiz doğum teminatlı Sağlık Sigortaları için hemen Ankara ofisimizden Bilgi alın

Ayrıca Ankara’da doğum yapmak isteyebileceğiniz, şimdiye kadar araştırdığınız daha pek çok sayıda özel hastane olabilir. Bu hastaneler için de;

  • Size özel doğum paketi fiyatlarımız,
  • Sağlık sigortası avantajları ve vergi avantajı desteği için, Ankara ofisimize ulaşabilirsiniz. Sigorta Partner Aş Ankara

YENİDOĞAN ÇOCUK SAĞLIK SİGORTASI

Hemen Bilgi Al

Yenidoğan Sağlık SigortasıÇocuk Sağlık Sigortası bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bebeğinizin ilk yıl sıklıkla gideceği çocuk doktoru muayenelerini, gerekli tahlilleri ve tetkikleri karşılar. Hastanede yatış ve takip gerektiren, hatta ameliyatla tedavisi mümkün vakalarda limitsizdir ve yatışta harcamalarınızın %100’ünü karşılar.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital Doğum Ücreti Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by