Ev Sigortası ve İş Yeri Sigortaları yıl içinde beklenmedik tüm vakalara karşı hazırlıklı olmak için dizayn edilmiştir. Yaşam alanlarınızda cam kırılmasından çilingir hizmetlerine, yangın, hırsızlık , su baskını gibi zarar miktarı öngörülemeyen hasarlarda; Zararınızı karşılayarak günlük yaşamın aksamasına izin vermez.
Ev Sigortaları sadece alışılagelmiş teminatlarla sınırlı kalmaz. Elektronik eşya hasarlarını poliçe kapsamında karşılar. Komşular yada evdeki misafirlerinizin eşyalarının göreceği zararı teminat atına alır. Üçüncü kişilere karşı olan sorumluluklarınızda üzerinizdeki maddi yükü alır.
Ev Sigortaları kredi kullanmış ailelerde genellikle banka kanalıyla yapılmaktadır. Fakat bankadan, konut sigortası bazı zorunluluklar gereği yapıldığı için; Çoğu zaman evlerin tam anlamıyla güvence altına alınmadığı görülmektedir. Örneğin ödediğiniz paranın karşılığında sadece bina teminatı almış olmak. Evinizde eşyalarınızın göreceği zararın kapsam dışı kalması anlamına gelir. Çünkü bankalar eşyanızla değil! Kredi ile borçlu olduğunuz evinizin, binadaki zararlarını güvence altına almak ister.

Konut – Ev Sigortası Fiyatı Nedir?

Konut Sigortalarında yıllık ödenecek sigorta primi, satın aldığınız teminata göre hesaplanır. Eviniz kendinizin mi? Eşya bedeliniz ne kadar tutar? Balkonlar camla kapalı mı? Evde standart dışında özellikli bir eşya var mı? gibi aslında kolaylıkla cevaplanabilen sorulardan hemen sonra eviniz için ödemeniz gereken yıllık ev sigortası primi hesaplanabilir. Genellikle 102-125m2 bir evde sahip olduğunuz eşyaların bedeli 40-50bin TL aralığında ise, 140-180TL aralığında farklı ek teminatlarla konut sigortanızı hemen yaptırabilirsiniz.

Televizyon Ev Sigortası Kapsamında mı?

Evinizdeki standart eşyaların tamamı beyan yada bir fatura ibrazı gerekmeden konut sigortası kapsamındadır. Standart dışındaki maddi bir değere yada büyüklüğe sahip eşyalarınızın bildirilmesi önemlidir. Hasar anında sorun yaşamadan işlemlerin sonuçlanması için oldukça önemlidir. Evinizde sahip olduğunuz ve beyan ettiğiniz eşyalarınızın asgari %10’u ile elektronik eşyalar sigortanıza dahil edilir. Televizyonunuzda çarpma, düşme ekran (panel kırılması) gövdedeki kırık hasarları, yüksek voltaj dalgalanması ile oluşan zararlar sigorta kapsamındadır.

Ev Sigortası Sahibiyim Çilingire Ne kadar Ücret Öderim?

Konutunuzda bir Ev Sigortası varsa, çilingir hizmetleri ücretsizdir. Dolayısı ile kapıda kalmanız halinde hasar ihbarında bulunarak bizden 7/24 destek isteyebilirsiniz.

Mutfak Camı Rüzgardan Kırıldı. Ev Sigortası ile Camcı İndirim Yapar mı?

Cam teminatını otomatik olarak konut sigortanıza ekliyoruz. Dolayısı ile, evde kırılan kapı pencere, cam balkon camları ile ayna vb camlar sigortanız kapsamındadır. Cam bedeli de, camcı hizmeti de ücretsizdir.

Ev Sigortası Almak İçin Ne Yapmalı?

Evinizde olduğunuzda yada dışarıda, içiniz rahat olsun isterseniz; Bize hemen telefonla ulaşın. Soracağımız birkaç kolay soru ile anında konut sigortanızı yaptırın. 9 Taksitle kolaylıkla ödeyin.

Ev Sigortası ile Kısa Bir Süre İçin Kombi Bakımı Ücretsiz.

Eviniz için Ev Sigortası yaptırdığınızda yılda bir kez adresinizde geçerli olmak üzere kombi bakımı hediye ediyoruz. Her hangi bir ücret ödemeden kombinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Ev Sigortası ile Kısa Bir Süre İçin Klima Bakımı Ücretsiz.

Yaz aylarında sıcaklar başladığında klimanızdan en yüksek verimi alabilmeniz, rahat bir yaz geçirmeniz için; Adresinizde geçerli olmak üzere yılda 1 kez klima bakımınız tamamen ücretsiz.

Ev Sigortası ile Kısa Bir Süre İçin Halı Yıkama Ücretsiz.

Ödediğiniz paranın boşa gittiğini asla düşünmeyin ve konut sigortanızı her yıl düzenli olarak yaptırın. Bu yıl bu sigortaların işe yaradığını size göstermek için ücretsiz olarak sunulan hizmetlere bir yenisi eklendi. Konut sigortanıza ihtiyacınız olup kullanmasanız bile, halılarınız için ücretsiz yıkama hizmeti sunuyoruz.

Adres Değiştirirsem Ev Sigortası Ne Olacak?

Evinizi güvence altına alan konut sigortası bir telefonunuzla yeni adresinize taşınır. Taşınma işlemini 30güne kadar mutlaka bildirmelisiniz. Bu süreyi aşmadan yeni adresinizde olası bir vakada sigorta kapsamındadır. Adres değişikliği ücretsiz yapılan bir işlemdir. Bir kısıtlama olmdan yeni adresinizde devam eder.

Soru Sor
Whatsapp
Ev Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by