Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum PaketiDr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi , Anne adaylarımızın Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru Zahide Küçük ‘e giderken yararlanabileceği avantajlı bir sağlık sigortasıdır. 2018 yılında doktorumuzun sosyal medyada yüzbinlerce görüntülenme alan normal doğum videoları ve takipçilerinin hızlı paylaşımlarla destekleri, mesleğine gönül vermiş bir hekimin farkına varılmasını sağladı.

Yrd. Doç. Dr. Zahide Küçük, Koru Hastanesi Çukurambar’da görev yapmaktadır. Aynı zamanda bir öğretim görevlisidir. Artık Yüksek İhtisas Üniversitesinde genç hekim adaylarına ders veren, öğreten bir doktordur. Eminiz ki, kadın doğum uzmanlarının mesleki zorluğu ve sorumluluğu sadece mesai saatleriyle sınırlı kalmıyor. Hayatlarının her anında gelen bir haberi, çalan bir telefonu bekler durumdalar. Özellikle de aile yaşantılarının buna göre planlandığını düşünecek olursak, özverilerinin değeri bir kez daha anlaşılabilecektir. Bunca zorluk önümüzde apaçık görünürken , hekimlerimizin güler yüzü ve sakin tavırları…. Onlara takibe başlamak anne adaylarından sadece Ankara ile sınırlı kalmayan telefonlar almamızı sağlıyor. Kasım ayı içinde birkaç hekimle birlikte, Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük için’de Ankara dışından çok sayıda telefon aldık. Sosyal medya hesaplarından hocayı izlemiş, güven duymuş ve rahat tavırlarıyla bazı kaygı ve korkulardan kurtulan anne adaylarımızdan telefonlar geliyor. ( Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi I)

Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük, bununla birlikte Hürriyet Gazetesi ‘ndeki köşesinde yazıyor, fırsat buldukça sosyal medyayı kullanarak kendi hastası olsun olmasın , anne adaylarının sorularını cevaplıyor, küçük yönlendirme ve bilgilendirmelerle doğruya hızla  ulaşmanıza destek oluyor.

Bu özveri ve hassasiyetinin bütün meslek hayatı boyunca, aynı sabır ve ilgiyle devam etmesi ve beraberinde bu tempo içinde sağlıklı bir hayat  tüm anne adaylarımız adına temennimizdir.

Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi

Doktorumuzun Koru Ankara Hastanesi ‘nde (Çukurambar) hasta kabul ettiğini paylaşmıştık. Diğer anlaşmalı özel hastanelerimizde olduğu gibi, Koru Hastanesi’ de SGK yanında ,özel sağlık sigortaları ve tamamlayıcı sağlık sigortaları ile de anlaşmalı olarak hizmet veriyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları için yirmiden fazla sigorta şirketiyle size alternatifler sunabilirken, Doğum Teminatı için konuyu dikkatle ele almak ve daha önemlisi, sizin beklenti ve planlamalarınızı doğru anlamak gerekli. ( Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi II )

Bir sigorta şirketinin,; Muayeneler, tahliller, doğum gibi harcamalarınızı karşılayabilmesi için öncelikli kural, hamilelik başlamadan önce doğum teminatına sahip bir sağlık sigortasına sahip olmanızdır.  (Dilerseniz; Hamileyken de Doğum Sigortası alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.)  Burada aslında, çok sayıda alternatif de var.

 • Hamileyken Yapabildiğimiz Doğum Sigortaları (Muayene, tahliller ve doğum için)
 • Hamilelik öncesinde yapılan fakat bekleme süresi olmayan sağlık sigortalarımız.
 • Hamilelik öncesinde yapılan 2ay kadar bekleme süresi olan doğum sigortalarımız
 • Hamilelik öncesinde yapılan 6ay bekleme süresi olan doğum sigortalarımız
 • Hamilelik öncesinde yapılan 12ay ve 18ay gibi bekleme süresi olan doğum sigortaları size, gebelik planlamanıza göre farklı avantajlar ve fiyatlarla sunulur. Aralarında en iyisi; Sizin planlamanıza en uygun olanıdır. Bunun için; Sağlık Sigortası Uzmanlarımızla Hemen Görüşün.

Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi Avantajları

Daha kolay karşılaştırmanız için , KORU ANKARA HASTANESİ’nden alabileceğiniz fiyatlarla kıyaslandığında, size en iyi fiyatı sunan sağlık sigortamızdan bahsedeceğim.

Sigorta şirketlerinin özel hastanelerden yıl boyunca  hizmet alan sigortalı sayısını düşündüğünüzde, sigorta şirketlerinin hastaneler ile çok iyi fiyatlarla anlaştığını tahmin etmek zor olmayacaktır. Bu karşılıklı anlaşma ve işbirliği gücü ile, sizin bir muayeneye ödediğiniz tutarın çok altında tutarlar ödenmesi, tahlillerin ve doğumun sizin ödeyeceğiniz rakamlarla karşılaştırıldığında çok ekonomik görünmesine şaşırmayın.

İşte bu bilgilerle, Zahide Hanım’da takibe başlamak için bekleme süresiz olarak yapabileceğiniz,

Doğum Sigortası’nın yıllık toplam primi (fiyatı) 2018 Aralık için, sadece 2.965TL üstelik vade farksız 9 taksitle. 

 • Aylık rutin muayenelerinizde sadece 15TL SGK katılımını ödersiniz.
 • Yapılacan SGK kapsamındaki rutin test ve tetkikler, ek ödeme gerektirmeden %100 karşılanır.
 • Doğuma kadar geçer süreçte beklenmeyen bir yatış gerektiğinde yatarak tedavi teminatınızla %100 karşılanır.
 • Normal Doğum, Sezaryen Doğum Eylemi sağlık sigortasınca limitsiz olarak  karşılanır.
 • Doğumda 1 gebe yatış planlanırken, bu süre uzarsa… Gün sınırlaması olmadan sağlık sigortası tamamını karşılar.
 • Oda ,refakatçi, doktor ücreti ve benzeri ek ödemeler olmaz.

İlk yıl 2.965TL ödediğiniz sağlık sigortası; 1 yıllık tamamlayıcı sağlık sigortası + doğum teminatınızı kapsar. Bekleme süresi yoktur. 12 aylık dönemde doğum yapmanız halinde gelecek yıl tekrar doğum teminatı almanız gerekmediği için neredeyse hastanelerden alacağınız fiyatın çok altına maal etmiş olursunuz. Bu fiyatların ve avantajların hastane anlaşmalarına dayandığı ve size ne kadar fayda sağladığını kolaylıkla göreceksiniz. ( Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi III)

Sağlık Sigortaları Vergi Avantajı ile ödediğiz yıllık primler için %15 ile %35 oranında ayrıca Devlet Desteği alırsınız.

Doğum Sağlık Sigortanızla dilerseniz başka ildeki diğer hastanelerden de hizmet alabilirsiniz.

Çocuklarınız için mutlaka çocuk  tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın. Koru Hastanesi ve diğer anlaşmalı kurumlarımızda  yine sadece 15TL ödeyerek çocuklarınızı sağlık sigortası güvencesi altına alın. Fiyat avantajını yakalayın. Devlet desteğinden yararlanın.

Şimdi Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Dr. Öğr. Üye. Zahide Küçük Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by