Doğum Paketi Fiyatları

  • Sağlık Sigortası yaptırdıktan sonra hamilelik sürecinizde, muayene tahliller ve doğumu dert etmeyin. Hizmet verdiğimiz sigorta şirketleri ile sunabildiğimiz çok sayıda doğum sağlık sigortası alternatifi var.Hamileyken ve hamilelik öncesinde yapılabilen doğum teminatlı sağlık sigortaları, sağlık sigortanız olmadan  hastanelere ödemeniz gereken ücretlerle kıyaslandığında çok avantajlıdır.Sigorta şirketlerinin özel hastanelerle yapmış olduğu yıllık anlaşmalar ve hizmet alan hasta sayılarını dikkate aldığınızda, sizin bireysel olarak özel hastanelerden bu indirimli fiyatları almanız pek mümkün olmayabilir. Üstelik sağlık sigortası avantajlı fiyatlarına Devlet’in vergi avantajı desteği de eklenince, sağlık sigortası doğum için en avantajlı seçenektir.Hamilelik süreciniz başladığında Ankara’da özel hastanelerden alabileceğiniz fiyatlarla toplam doğum maliyetiniz; (Muayeneler, tahliller ve doğum için) 4.500TL ile 8.000TL arasında değişiyor.Doğum Sağlık Sigortası için ödemeniz gereken rakamlar ise; 

   Hamilelik başladıktan sonra 3950- 6500TL aralığında ve

   Hamilelik başlamadan önce ise; 700TL-3900TL aralığındadır.

    

   Sağlık sigortası yıllık primleriniz üzerinden alacağınız vergi avantajı ile birlikte; Doğum için fiyat aldığınız bir hastanedeki maliyetin 6.250TL iken, 5.800TL ödediğiniz bir sağlık sigortanız neredeyse 4.650TL’ye maal olur. İşte doğum sağlık sigortası yaptırmak için Siz’e 1.600TL gibi önemli bir fark. İstediğiniz hastaneye göre size avantajlı bir fiyat sunmamız için hemen Ankara Ofisimizi arayın ve sağlık sigortası uzmanlarımızla görüşün.

HEMEN TEKLİF AL


KVKK Kapsamında Bilgilerimin Korunarak Talebime İstinaden SMS, Telefon ya da E-posta İle İletişime Geçilmesini Kabul Ediyorum.

KVKK Metnini Okumak İçin Tıklayın

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by